Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til TINEstafetten og alle arrangører av TINEstafetten.

For generelle henvendelser kontakt

Mail: tinestafetten@tine.no

Telefon: +47 941 34 749 

For å ta kontakt med din lokale arrangør, se kontaktinfo i listen under

Arrangement

Kontaktperson

E-post

Telefon

Aksla stadion Ole Martin Sæter olesaete@online.no 99 41 23 81
Alfaz del pi Bjørn Harald Kristiansen bhkspania@gmail.com +3 46 16 57 54 55
Alta Idtettspark Ragnhild. A Ernstsen ragnhildarnesen.ernstsen@alta.kommune.no 90 66 53 89
Arna idrettspark IL FRI friidrett ingunn.jacobsen@bergen.kommune.no 41 65 23 58
Aronnes idrettspark Øystein Furulund Eriksen oystein.eriksen@alta.kommune.no 97 15 58 72
Asak skole Kim André Haugen kiha03@lillestrom.kommune.no 94 89 96 52
Askvoll skuleidrettsplass Frank Ask frank.ask@askvoll.kommune.no 91 81 96 17
Atrå stadion Linn Kjersti Marumsrud Linn.kjersti.marumsrud@tinn.kommune.no 98 61 49 06
Austertana oppvekstsenter Sigmund Nerby sigmund.nerby@tana.kommune.no 90 06 73 34
Báktevárri kunstgressbane Johan Mathis Hætta jmhaetta@kautokeino.kommune.no 90 26 78 04
Ballangen Beate Valnes Bratland beate.valnes@ballangen.kommune.no +0
Bardufoss, Moen Stadion kirsten krane kirsten.krane@tromsfylke.no 41 55 64 46
Berger stadion Stig Roar Husby sr-husby@online.no 99 73 63 76
Berlevåg Lisa Marie H. Grødum lisa.grodum@berlevag.kommune.no 90 63 77 29
Bislett Stadion Geir Lyder Hansen geir.lyder.hansen@vikenfiber.no 47 40 90 17
Bismo stadion Kjell Erik Galde kegalde@hotmail.com 91 11 41 78
Bjugn stadion Philip Furrer phifu@trondelagfylke.no 95 79 62 53
Bjørneparken stadion Dag Helmer Mathisen dma@svk.no 41 47 33 22
Bleikvassli skole Astrid Børresen astjoh02@online.no 47 01 73 92
Boftsa oppvekstsenter Mette Hammer mette.hammer@tana.kommune.no 95 02 34 79
Borrebanen Camilla Eid camillae@vfk.no 92 61 57 99
Brandsfjord skole Brandsfjord skole / Herman Klok brandsko@online.no 99 31 80 18
Brattvåg Stadion Merethe Holmeset merethe.holmeset@alesund.kommune.no 97 60 27 28
Brattvåg Stadion (Barneskole) Ann Iren Austnes brattvag.barneskule@alesund.kommune.no 90 91 19 98
Brekke idrettsbane Kjell A Solli kjellarne@ikjefjord.no 90 18 51 32
Brumunddal by Sindre Tollan tos@ringsaker.kommune.no 99 59 61 82
Brønnøysund Christina Berg Orvik christina.orvik@bronnoyskolen.no 47 39 87 84
Bygstad skule tore a botnen tabotnen@hotmail.com 91 64 36 34
Byrknes barnehage og skule Helge Pedersen helge.pedersen@gulen.kommune.no 47 60 25 82
Båtsfjord Stadion Daniel Strand dnarts@gmail.com 47 62 33 11
Coop-banen heidi øines heoi@alta.kommune.no 92 41 22 18
Dalgård idrettsanlegg Siv Kristin Konradsen siv-kristin.konradsen@ou.trondheim.kommune.no 48 21 28 46
Dalsøyra skule Jørgen Virkesdal jorgen.virkesdal@gulen.kommune.no 97 63 31 74
Davik Oppvekst lise midthjell lm@bremanger.kommune.no 95 98 60 39
Deanu sameskuvla Berit Ranveig Nilssen berit.nilssen@tana.kommune.no 45 51 77 81
Den norske skolen i Rojales Truls Aashagen trulsaashagen@gmail.com +3 49 66 71 96 84
Dingemoen skule John Kåre Myklebust john.kare.myklebust@fjaler.kommune.no 97 15 52 53
Dokka stadion Brynulf Larsen friidrett@nlinett.no 99 16 00 55
Domkirkeodden Øyvind Ranestad hil.friidrett@gmail.com 97 09 83 23
Dønna kunstgress Asle Hanssen aslhans@online.no 99 23 85 04
Elvebakken skole Stian Kjellmann Larsen stiankjellmann.larsen@alta.kommune.no 98 05 42 48
Estadio Municipal, Arguineguín, Gran Canaria Leif Arne Holm gcleiho@colegio.no 48 26 40 64
Fagernes idrettspark, Blåbærmyra Rune Halle runehalle@hotmail.com 92 08 21 69
Fana Stadion - 6. og 7. trinn Eddie Ebbesvik eddie.Ebbesvik@friidrett.no 92 08 50 25
Fana stadion - 8. og 9. trinn Eddie Ebbesvik eddie.Ebbesvik@friidrett.no 92 08 50 25
Fevåg/Hasselvika skole Arnulv Bergstrøm arnulv@hotmail.com 90 03 94 78
Flesberg skole Helene Lillemo Aasland helene.lillemo.aasland@flesberg.kommune.no 95 20 26 52
Florø Stadion Janne Kristin Fristad jannekfri@gmail.com 47 87 61 60
Follo barne- og ungdomsskole Charlott Hasfjord charlotthasfjord@gmail.com 97 00 29 39
Fresvik stadion Kari Sletten Samland kari.sletten.samland@vik.kommune.no 90 88 65 59
Friidrettsbanen i Gausdal Jo-Erik Morken Høglien Jo-Erik.Morken.Hoglien@oppland.org 97 13 70 44
Frydenlund skole Monica Norsted monica.norsted@elverum.kommune.no 62 43 58 20
Furulund Idrettspark Morten Andresen morten.andresen@live.com 99 16 20 80
Furumo Idrettspark, Geithus Petter Torgersen petter.torgersen@friidrett.no 95 95 22 22
Fylken Frode Asbjørn Skrutvold sobakken.skole@elverum.kommune.no 93 03 13 79
Føyka, Asker stadion Espen Jahren asker.friidrett@online.no 47 85 45 85
Geitnes stadion Kjell-Ivar Robertsen kir64@online.no 97 13 52 27
Geitnes Stadion Kjell-Ivar Robertsen kjell.ivar.robertsen@lyngen.kommune.no 97 13 52 27
Gjesdal IL Friidrettsbane Frode Vold frodevold@hotmail.com 92 08 71 92
Granmoen skole anita sommerset anita.sommerset@vefsn.kommune.no 95 74 39 30
Greveskogen idrettspark Torstein Michael Dynna torstein.dynna@vtfk.no 93 46 77 83
Gullbringbanen, Bø IL Skarphedin olavfin@hotmail.com 97 57 02 53
Halsa skole Tetyana Pedersen pedtet@meloy.kommune.no 45 21 88 89
Hammerfest Stadion Jan Steinar Paulsen Jan.Steinar.Paulsen@hammerfest.kommune.no 90 64 98 49
Hattfjelldal Skole kjell vidar norheim kjellvnorheim@hotmail.com 90 64 92 11
Haugesund friidrettsstadion Haugesund Idrettslag Friidrett post@haugesundil.no 47 65 52 84
Haus Idrettsplass Anne Marit Hartveit Anne.Marit.Hartveit@osteroy.kommune.no 45 45 38 85
Havfisk Arena Melbu Rune Jensen rune.jensen@hadsel.kommune.no 48 02 02 52
Havila stadion Marit Lillestøl marit.lillestol@heroy.kommune.no 97 79 07 12
Havøysund skole Trond Rølsåsen trond.rolsasen@masoy.kommune.no 99 37 92 78
Herøy Idrettsanlegg Hilde Olsen heroy.skole@heroy-no.kommune.no 91 56 63 96
Hitra Idrettspark Ole Hofstad Eide ole.eide@hitra.kommune.no 72 44 17 80
HOLMEDAL MONTESSORISKULE HENNY VÅGANE henny@holmsk.no 41 61 38 67
Honningsvåg stadion andreas børvik andreas.borvik@hs.nordkapp.no 95 80 23 19
Hordatun idrettspark Bjørg Opedal Hove bjorg.opedal.hove@ullensvang.herad.no 47 61 84 70
Hornindal idrettspark Marianne Vellene marianne.vellene@voldaskulen.no 90 94 75 09
Hornnes Stadion Olav Tveitå friidrett@otrail.no 90 58 67 66
Hyllestad stadion beate pedersen beate.pedersen@hyllestad.kommune.no 57 78 95 50
Hønefoss Idrettspark Nickolass Jensen info@ringerikefik.no 40 04 31 01
Høydalsmo skule Trine Lothe trine.lothe@tokke.kommune.no 93 21 67 44
Idrettsbanen i Andenes Christian Blix christian.blix@andoy.kommune.no 95 94 84 35
Idrettsbanen i Susendal Susendal oppvekstsenter vera.braten@hattfjelldal.kommune.no 75 18 49 12
Idrettsparken, Husabø Nils Georg Hansen nilsgeorgh@yahoo.no 97 77 23 91
Idrettsparken i Mandal Bjørn Arild Hovstøl bjorn.arild.hovstol@lindesnes.kommune.no 41 44 09 82
Idrettsparken Orkanger Ivar Nerhoel ivar.nerhoel@orkdal.kommune.no 90 58 09 19
Idrettsplassen i Våler Asgeir Rustad asgeirus@gmail.com 95 05 22 70
Idrettsplassen på Sandane Odd Lothe odd.lothe@gloppen.kommune.no 48 11 59 47
Jektvik skole Henriette Blix jektvik@skole.rodoy.no 41 07 33 99
Jessheim friidrettsstadion Helge Velure h-ve@online.no 97 18 88 13
Jotun stadion, Øvre Årdal Merete Moen memo@ardal.skulenett.no 99 32 77 64
Jørpeland stadion Arnt Helge Aakre arnthelgeaakre@gmail.com 90 97 07 41
Kalnes Friidrettstadion Pål Christian Evensen pchre@online.no 95 10 31 22
Kalvåg oppvekst, skuleplass Cathrine Lindhagen cathrine.lindhagen@bremanger.kommune.no 97 58 48 95
Kautokeino Kirsten Karen Marie Siri kirstenkarensiri@gmail.com 97 15 07 72
Kippermoen Idrettspark Pål Pedersen paal.pedersen@vefsn.kommune.no 75 10 13 00
Kirkeby Oppvekstsenter Else Evensen else.evensen@elverum.kommune.no 99 10 14 33
Kirkelund skole/klubbhuset Kjersti Pung kjersti.marit.pung@skiptvet.kommune.no 92 29 50 69
Kirkenes stadion Preben Hagen Olsen pho@svk.no 95 03 26 11
Kjøpsvik Kjøpsvik skole gebr@tysfjordskolen.no 90 96 47 34
Kleiva fotballbane Bitten Olsen bio@sortland.kommune.no 47 75 61 86
Kløfta, Tydal Tydal barne- og ungdomsskole ingvild.laugsand@tydal.kommune.no 90 13 00 32
Knarvik Stadion John Flatøy info@knarvikmila.no 47 02 33 34
Kongsberg Idrettspark Stein Aasland stein.aasland@bfk.no 32 86 82 00
Konsvik oppvekstsenter kunstgress Konsvik Oppvekstsenter reieng@oppvekst.luroy.no 97 16 35 97
Kristiansand Stadion Ane Mæstad anemstad@gmail.com 41 23 93 00
Kroken Sentral Arena morten kokaas morten.kokaas@tromso.kommune.no 90 06 41 49
Kvåle stadion, Sogndal Mari Fimreite mari_f89@hotmail.com 99 15 99 72
Kåja idrettspark Marita Aanekre marita@aanekre.no 90 51 00 68
Larsnes skule Edvard Inge Rekdal edvard.i.rekdal@sande-mr.kommune.no 97 53 88 67
Leikvang stadion Stein E Holmgren stein.holmgren@kvalsund.kommune.no 99 29 65 84
Leknes Idrettspark Stian Zakariassen stian.zakariassen@securitas.no 97 55 95 21
Leland stadion Vegard Dypaune vegarddypaune@hotmail.com 97 76 52 69
Lenangen skole Kjell-Ivar Robertsen kir64@online.no 97 13 52 27
Levermyr stadion i Grimstad Sølvi Meinseth solvi.meinseth@idrettsforbundet.no 90 55 55 44
Longyearbyen skole Knut Halvorsen knut.halvorsen@lokalstyre.no 79 02 39 08
Lovisenlund Tord Ellingsen tordellingsen@gmail.com 90 09 53 74
Lundamo stadion Torbjørn Fredriksen Eide toreid@melhus.kommune.no 45 26 60 50
Lurøy Fotballbane Trond Jørgensen t_even_1@hotmail.com 41 32 36 61
Luster idrettspark Linda Øvregard Røhme linda.rohme@luster.kommune.no 40 22 85 86
Lyngdal stadion Torrey Enoksen torrey@online.no 90 82 33 30
Lyngmyr, Tvedestrand Tallak Olav Gryting tog@tvedestrand.kommune.no 97 53 39 44
Lærdal Øystein Lindesteg Rinde olr@hotmail.no 95 74 37 11
Løten idrettspark Marit Trætteberg marit.traetteberg@gmail.com 97 78 34 99
Marienlyst,Drammen Petter Torgersen petter.torgersen@friidrett.no 95 95 22 22
Maze skole klemet utsi k_utsi@hotmail.com 90 93 38 06
Melløs stadion, Moss Anne-Britt Tollefsen aktiv@mossil.no 99 76 76 22
Midtbygda skole Frode Koch fko@siljan.kommune.no 40 48 41 48
Moan Fritidspark Randi Birkeland ram@levanger.kommune.no 93 25 67 24
Moi stadion Magnus Flatestøl magnusf@lund.kommune.no 95 04 76 36
Molde Idrettspark Arvid Ottestad arvidott@online.no 45 04 30 57
Mona stadion, Stranda Hans Øyvind Lyshaug hanly21@stranda.kommune.no 46 41 11 07
Moseidmoen kom.idr.pl. Harry Alf Andersen harryalfandersen@hotmail.com 41 32 64 68
Mørkvedlia Idrettspark Hans Petter Ludvigsen hpludvig@online.no 95 00 45 62
Måløy Stadion (barneskoler) Åse Ramsevik Silden ase.silden@vagsoy.kommune.no 91 60 76 33
Måndalen Stadion Hanne Waksvik Hustad hanne.hustad@rauma.kommune.no 95 07 62 04
Nadderud stadion Elin Marvik friidrett@tyrving.no 93 05 79 74
Narvik stadion Narvik IL post@narvikil.no 91 67 09 35
Nesna skole Jonny Andersen jonand@nesnaskolen.no 95 85 61 26
Nordstrand skole Siv Harriet Brevig siv.brevig@osloskolen.no 98 44 62 67
Norheim skole Sigleif Steinsvåg steinsvag@hotmail.com 52 81 48 00
Olderdalen skole Ståle Pedersen stale.pedersen@kafjord.kommune.no 98 87 56 56
Oppdal stadion Erling Ween Bøe erlingboe@hotmail.com 95 42 99 80
Osterøy stadion Bjarte Vik bjartevik30@hotmail.com 45 60 29 08
Pioner stadion Gunnheid Eidissen Berg pionerfriidrett@gmail.com 40 02 95 56
Radåsmyra stadion Andre Aleksandersen andre.aleksandersen@skole.alstahaug.no 90 56 81 04
Ramfjord skole kunstgress Hans Olaf Nilsen honil@online.no 90 95 92 90
Raufoss Stadion Åsa Artelius artelius@online.no 99 56 31 78
Rennebu barne-og ungdomsskole Oddveig Uv Værnes oddveig.vernes@rennebu.kommune.no 91 73 91 62
River Plate Stadion Marianne Solbjørg Ose marianne.solbjorg.ose@sande-mr.kommune.no 99 23 91 25
Rolvsrud stadion Gunnar Pedersen gunnape@online.no 97 52 11 44
Romerike Friidrettsstadion Johan B. Andersen johanbernhard.andersen@skedsmoskolen.no 92 25 77 58
Romerriket friidrettstadion Marie Fornes Danielsen mada10@lillestrom.kommune.no 99 41 62 55
Russevika idrettspark Bente Kristiansen bente.kristiansen@vardo.kommune.no 95 13 19 32
Saga skole Raymond Londal londal@online.no 91 10 40 11
Salangen Skole, Idrettsheia Vegard Bjørstad vegard.bjorstad@salangen.kommune.no 92 89 10 53
Sandstad gressbane Arvid Bredesen arvid.bredesen@hitra.kommune.no 98 83 35 16
Seiersten stadion Jan Palm jan-palm@online.no 97 66 81 95
Selje Idrettspark Olaug Wold olaug.wold@selje.kommune.no 57 85 68 00
Sentralidrettsanlegget i Fredrikstad Terje Gundersen terjegun@online.no 92 24 45 20
Skansesletta Friidrettsanlegg Marius Ellingsen Marius.ellingsen@edu.kongsvinger.kommune.no 94 88 31 13
Skillevollen Idrettspark Merete Soleglad Merete.Berg.Soleglad@rana.kommune.no 95 81 80 64
Ski stadion Grunde Vale grund@online.no 95 06 24 90
Skjervoy barneskole Elisabeth Langstrand elisabeth.langstrand@skjervoy.kommune.no 90 50 53 73
Skogsvåg stadion Johnny Asphaug johnny.asphaug@oygarden.kommune.no 91 13 74 44
Skotterud idrettsarena Ola Sander Sander.ola91@gmail.com 92 02 98 09
Sleneset stadion Bjørn Egil Sætern mof.skole.adm@luroy.kommune.no 75 09 18 90
Slettbrenna Kristin Sanderud friidrett@oppstadil.no 99 33 24 25
Sofiemyr stadion Stig A. Vangsnes svangsne@online.no 93 40 71 47
Sollia skole Ida Heier Ruud Ida_heier@hotmail.com 98 43 81 71
Sortland idrettspark Odin Engamo ode@sortland.kommune.no 91 19 80 22
Stadlandet stadion Helge Hamre hel-hamr@online.no 95 20 30 93
Stadsbygd kunstgress Erlend Singstad erlendsi@fosenskole.no 73 85 26 35
Stanghelle skule Jill Bru Johansen jill.johansen@vaksdal.kommune.no 45 37 65 34
Stavanger Stadion Jørn Arild Vika post@ilskjalg.no 93 29 09 00
Steigenskolen Leines Randi Oskarsen randi.oskarsen@steigen.kommune.no 99 51 65 39
Stord Stadion Nils Hetleflåt nils.hetleflat@sklbb.no 91 38 54 42
Stor-Elvdal ungdomsskole Linda Otnes Henriksen lot@stor-elvdal.kommune.no 91 87 91 49
Storslett/Ymber Arena Pål Langseth paalangs@gmail.com 99 64 97 04
Storstadion Åshild Jenssen ashild@teddyelektro.no 90 87 38 02
Storsteinnes skole Steinar Sørensen steinar@storsteinnesskole.net +0
Straumsnes Stadion Tore Kvisvik tore.kvisvik@gmail.com 97 54 55 98
Svelgen Stadion Bjørg H. Didriksen bjorg.didriksen@bremanger.kommune.no 95 98 29 45
Svenningmoen idretts- og fritidspark Øystein Homstad oystein@gl-bygg.no 99 09 90 70
Sveum idrettspark Sindre Tollan tos@ringsaker.kommune.no 99 59 61 82
Sylling stadion Per Lasse Tronslien per.tronslien@lierskolen.no 90 82 72 64
Sætersgård stadion Bjørn Morten Galåen bjorn.morten.galaen@tolga.kommune.no 91 14 21 07
Tanabru kunstgressbane Jorunn Skippervik skippervik@yahoo.no 97 50 74 31
Toftøy idrettsanlegg Elisabeth Strandtun ebs@oygarden.kommune.no 41 45 91 74
Torpo skule Anne Haug Grønnerød anne-haug.gronnerod@aal.kommune.no 90 14 60 03
Torvastad Idrettssenter Kirsten Hausken c-hauske@online.no 41 68 43 05
Trondheim stadion Ola Sakshaug ola.sakshaug@friidrett.no 92 26 59 71
Trysil idrettsplass Hans Peter Bovolden hpb@trysil.kommune.no 99 41 43 66
Ulsteinhallen Thor Hasund thor.hasund@mrfylke.no 93 05 36 80
Urædd/Kjølnes Stadion Mats Sande Lysa mats.sl@hotmail.com 93 65 15 99
Vadsø Idrettspark Morten Fossmellem morten.fossmellem@vadso.kommune.no 47 75 78 49
Valdervoll Ole Martin Sæter olesaete@online.no 99 41 23 81
Valhall Stadion Johnni Håndstad johnni.handstad@tffk.no 99 57 73 90
Vallersund oppvekstsenter Solrun Grindskar grindskar@msn.com 40 28 18 65
Vannvåg Grusbane Monica Jensen monica.jensen@vannvag.no 95 07 12 00
Vesterdalen skole torhild norås røiseland torhild.n.roiseland@kvinesdal.kommune.no 91 38 47 34
Viksletta idrettspark Knut Lorvik knulo@trondelagfylke.no 92 62 95 63
Voss idrettsplass Tore Tvilde ttvilde@gmail.com 90 74 55 83
Ytteren stadion Berit Bratland berit.bratland@rana.kommune.no 41 68 82 68
Øksnes Idrettspark Stine Bakkan stine.bakkan@oksnes.kommune.no 76 18 51 52
Ørin idrettsarena Håvard Strand haavstra@online.no 90 05 79 25
Ørsta stadion Olve Øyehaug orstail.friidrett@gmail.com 98 60 01 48
Øverlands Minde Jon-Arild Sesseng jonses@vegvesen.no 90 52 33 15
Øvre Alta stadion Roger Lorentsen roger.lorentsen@alta.kommune.no 47 75 24 56
Åheim skule Ottar Sande ottarsande@hotmail.com 91 00 50 01
Åmnes friidretsannlegg Hallstein Johnsen hallstein.johnsen@meloy.kommune.no 97 54 58 04
Ånesøyan, Sodvinhallen Geir Morten Oddebug geir.oddebug@heim.kommune.no 40 46 69 40
Årdalstangen stadion Dag Rune Stedje dast@ardal.skulenett.no 90 64 05 89
Ås Stadion Ås IL Friidrett, v/Helle Huseby daglig.leder@asil.no 97 03 17 31
Åstveit idrettspark Geir Kristian Kjenes geir-kristian.kjenes@bergen.kommune.no 98 47 09 90