Kontakt klubber

Her finner du kontaktinformasjonen til klubber som er registrert som TINE Fotballskoler, og de ansvarlige i hver enkelt klubb.

Er du arrangør av TINE Fotballskole og har spørsmål – ta kontakt med oss på tine.fotballskole@tine.no.
Skal du melde på barnet ditt på en TINE Fotballskole, tar du kontakt med din lokale TINE Fotballskole.

Se klubber i kart

Klubb

Kontaktperson

E-post

Telefon

Alta IF Andre Drogset Dønjar andre@altaif.no 90 83 89 44
Ask Fotball Kjersti Skråmestø kjersti.skramesto@gmail.com 97 50 82 46
Askim Fotball Tobias Tuft Mortensen dagligleder@askimfotball.no 92 25 18 89
Askøy Fotballklubb Torill Vindenes torill@askoyfk.no 95 13 71 23
Astor FK Joachim Midtsand joachim@midtsand.com 97 99 70 30
Aurskog/Finstadbru SK Per Helge Lien afsk-fotball@afsk.no 98 26 55 05
Austevoll Idrettsklubb Anders Tøsse fotball@aik.no 93 23 20 01
Avaldsnes Svein Hegland svein@avaldsnes.no 95 08 80 20
Birkebeineren IF Anders Kopperud anders@ibk.no 99 28 12 76
Bjerke IL Fotball Inger Helen Larsen inger.helen@bjerkeilfotball.no 93 22 46 19
Bjørkelangen sportsforening Tor- Einar Torre tet@aurskog-sparebank.no 92 01 16 62
Bjørndal IF Martin Nome post@bjorndal-if.no 92 42 34 09
Borgen Idrettslag Sarpsborg Beatrice Hammerstad bea@borgen-il.no 91 58 78 15
Brattvåg il Thomas Pedersen thomas@brattvag-il.no 41 66 86 14
Breimsbygda IL Jan Arve Søvde fotball@breim.no 99 72 80 58
Bremnes IL Frode Sortland frode@bremnesil.no 90 15 34 40
Brodd Fotballklubb Stavanger Kyrre Sandven brodd@broddfk.no 92 04 12 64
Bryne FK Espen Undheim eu@brynefk.no 41 63 32 25
Brønnøysund IL Arne Robert Hartvigsen arnrob01@online.no 48 14 12 36
Bygdø Monolitten IL Christopher Frigaard christopher@bmil.no 92 41 31 31
Byåsen Toppfotball Thomas Dahle fotballskolen@byasenfotball.no 92 83 01 30
Bærum Sportsklubb Knut Nielsen knut.nielsen@altiboxmail.no 40 64 56 45
Bærums Verk Hauger Christian Aarbogh Bjerke christian@bvhif.no 93 86 88 18
Bøler IF Marius Sigolsen fotball@bolerif.no 93 04 56 25
Bønes IL. Kristian Schult kristian@bonesil.no 93 43 92 10
Clausenengen FK Jan Trygve Pedersen jan.trygve.pedersen@cfk.no 96 20 96 64
Dombås IL Kenneth Dalum keda1009@gmail.com 93 03 63 53
Driv IL Astrid Celius post@driv-il.no 90 06 88 34
Drøbak-Frogn Idrettslag Per Wollbraaten pwollb@gmail.com 97 95 00 76
Egge IL Marte Skagen Egge marte.egge@hotmail.com 98 76 53 27
Eid IL Jannicke Hagen Henden eidfotballen@gmail.com 91 88 47 56
Eidskog Fotball Terje Granheim terje@vilja-vekst.no 91 69 51 33
Eidsvold IF Fotball Roger Halberg dlfotball@eidsvold-if.no 47 60 07 55
Eidsvold Turn Fotball Roar Halvorsen roar@etf-fotball.no 90 97 09 79
Eidsvåg Idrettslag Audun Grindheim agrindheim@gmail.com 95 15 48 80
Ekko Aureosen IL Terese Solheim post@ekkoaureosen.no 41 40 48 77
Ellingsøy IL Tor Erik Andersen leder.fotball@ellingsoyil.no 91 17 98 54
Elnesvågen og omegn IL Fotball Geir Naas kontor@eoilfotball.no 93 04 42 41
Elverum fotball Georg Flatgård georg@elverumfotball.no 90 95 29 96
Emblem Fotball Lars Andreas Dahlen Folkestad larsfolk93@hotmail.com 40 45 24 92
F.K. Ørn Horten Kjetil Ramberg gunnarp4@online.no 90 92 62 12
Fagernes Idrettslag Fotball Tony André Strande fotball@fagernesil.no 41 55 99 41
Fana IL Fotball Mads Vik Tvedte mads@fanafotball.no 48 26 29 77
Farsund og Lista Idrettsklubb Karstein Kjørkleiv lederfotball@flik.club 99 01 36 96
Fet Idrettslag Kjetil Moren Bråthen fotball@fetil.no 90 17 79 04
Fiskerstrand IL Jan Rune Wiik fotball@fiskerstrand-il.no 92 81 85 37
Fitjar IL, fotballgruppa Vidar Aarskog fitjar.idrettslag@gmail.com 45 83 20 48
Fjellhamar Fotballklubb Øivind Smestad post@fjellhamarfotball.no 41 90 69 23
FK Eik Tønsberg Janicke Synnøve Kvernhusengen FotballskoleEik@gmail.com 41 04 57 65
FK Fyllingsdalen Audun Blichfeldt Dalland post@fkfyllingsdalen.no 90 84 81 51
FK Mandalskameratene inge nilsen adm@mk.no 95 70 77 99
FK Vidar Sindre Norgren sindre@fkvidar.no 45 28 95 48
Flaktveit IK Remy Dahle remy@flaktveitik.no 55 19 94 70
Flekkefjord Fotballklubb Erik Johnsen Espenes espenes82@gmail.com 48 04 47 39
Flint Fotball Nina Elisabeth Tapio admfotball@flintfotball.no 91 86 41 02
Forus & Gausel IL Daniel Egge Roux daglig.leder@fgi.no 93 60 47 85
Fossum Idrettsforening Tor Hengebøl fossumif@fossumif.no 67 14 29 20
Frigg Oslo FK Endre Theimann endre@frigg.no 95 44 92 84
Frogner IL Ilan Bolstad iob@leie-bolig.no 92 01 84 96
Frøya Fotball Morten Rebnord froyaidrett@gmail.com 98 28 52 93
Frøyland il Svein Åge Skjæveland svaages@online.no 95 24 01 37
Funnefoss Vormsund Idrettslag Tom Hagen tom@fuvo.no 41 04 53 06
Furnes Fotball Ole Morten Bratberg olembra@hotmail.com 90 11 80 90
Førde IL Fotball Per Øyvind Storevik per.oyvind.storevik@fordeidrettslag.no 91 81 95 43
FAABERG FOTBALL Henning Brendstuen sport@faabergfotball.no 40 09 84 80
Gaular IL Rikard Engelsen rikarde@hotmail.com 99 36 33 40
Gjerdrum IL Rune Kraft Johnsen dagligleder@gilfotball.no 99 66 99 66
Glomfjord IL Jannicke Leonhardsen jannicke_leon@outlook.com 97 19 24 92
Grane IL Beate Kroken bakroken@yahoo.no 92 61 58 82
Grong IL fotball Arild Skorstad arild.skorstad@ntebb.no 91 56 15 89
Grüner Fotball IL Kirsti Gundersen kirsti@gruner.no 46 66 91 11
Gui Sportsklubb Sven Christiansen svechris@online.no 90 62 07 74
Haga IF Thomas Ekman Håkonsen tine.fotballskole@haga-if.no 91 19 45 22
Hakadal IL Sture Abrahamsen sture.abrahamsen@gmail.com 92 03 72 64
Hallingdal FK Jan-Eirik Thorberg jthorberg@hotmail.com 90 05 33 25
Halsøy IL Jan Ole Rømma jan.ole.romma@online.no 91 68 84 59
Hamkam YA Anders Toft Engerud anders.engerud@hamkam.no 95 47 03 52
Harestua IL Stine Snellingen stine@okons.no 95 77 27 13
Hausvik Fotballklubb Ole Mjelde post@hausvikfk.no 91 15 76 33
HERØY IL FOTBALL Torkjel Gullesen torkjel.gullesen@gmail.com 95 15 89 47
Hinna Fotball Nilsi Aarrestad ffo@hinnafk.no 97 61 62 79
Hitra FK Ida Johansen Bjørgan Idajbjo@gmail.com 93 48 79 94
Hobøl fotball Ronny Enger ronenger@online.no 40 00 41 60
Holmen IF Hilde Knutsen hilde@holmenif.no 97 02 69 09
Holmestrand IF Fotball Gunnar Brekke fotballstyret@holmestrandif.no 48 13 26 77
Holter if Jon Håkon Olsen hiffotball@gmail.com 90 66 23 64
Honningsvåg Turn Stig Erling Kristiansen stig.erling.kristiansen@ffk.no 41 54 45 31
HSV Fotball Claus Kristian Evensen claus.kristian.evensen@hsvfotball.no 46 85 15 00
Hurdal Idrettslag Marianne Strand post@hurdalil.no 47 35 13 83
Husøy & Foynland IF Børge Johan Breivik borge.breivik@hfif.no 93 05 39 90
Høland IUL Iren B Jøraas / Bjørn Ottesen fotball@hiul.no 48 00 38 11
I.L.Holeværingen Geir Ryan Aasekjær graasek@hotmail.com 41 47 41 13
Idrettslaget Runar Adele Engen natvall@hotmail.no 92 28 86 38
IF Fløya Magne Ripman magne@floya.no 95 75 54 38
IK Grane Arendal Fotball Kåre Mortveit karemor@online.no 91 10 66 57
IL Bjarg Fotball Arne O. Thomassen fotball@bjarg.net 90 13 26 75
I L Giv Akt Siri Osestad post.givakt@gmail.com 90 91 08 25
IL Gneist Tina Høvik Knudsen fotballkoordinator@gneist.no 98 80 57 15
IL Godøy Andreas Austnes a.austnes@gmail.com 41 57 46 34
IL Heming Stein Høgsve stein@heming.no 91 58 53 42
IL Hållingen Marte Kjøglum marte.kjoglum@gmail.com 99 77 83 11
IL Ivrig Terje Sørlie fotball-adm@ivrig.no 41 93 38 78
IL JARDAR Anja Kingdon post@jardar.no 67 48 65 00
IL Jutul Elisabeth Frogner kontor@jutul.net 93 03 97 65
IL Kvernbit Trond Egil Soltvedt fotball@kvernbit.no 56 17 55 58
IL Morild Lasse Berglund lasse.berglund@vkbb.no 41 33 84 30
IL ROS Stine Kommandantvold Haug adminfotball@ilros.no 40 33 05 26
IL Sandviken Madeleine Giske toppfotball@ilsandviken.no 41 52 68 28
IL Vega John Helge Breivik johnhelge1964@hotmail.com 95 97 36 16
Kirkenes IF Katharina Bartsch post@kirkenes-if.no 45 51 31 90
Kjelsås IL Arild Nøst Odland arildno@kjelsaas.no 98 01 42 36
Klemetsrud IL Farukh Qureshi farukh_qureshi@hotmail.com 47 39 16 08
Klepp Idrettslag Bente B. Gjerde bente.gjerde@kleppil.no 97 19 70 40
Kløfta IL Steffen Nystrøm Kil@kloftail.no 40 45 17 55
Kolbotn IL Svein Angvik svein@kolbotnil.no 90 07 86 21
Kolbu/KK Fotball Frank Nyhuus franknyh@gmail.com 91 83 34 48
Kolnes IL Bjørn Magne Ådnesen post@kolnesil.no 93 45 82 88
Kolstad Fotball Frode Haugen fahaug@online.no 91 81 60 07
Kolvereid IL Ayla Veronica Johansen aylaveronic2@hotmail.com 99 43 26 35
Kongsvinger IL Toppfotball Erik Gusterud erik@kil.no 91 64 44 71
Konnerud IL Øystein Julsrud oystein@konnerud.no 91 80 88 59
Kopervik IL Sunniva Håland Thomsen dagligleder@kopervikidrettslag.no 45 07 24 72
Koppang Fotballklubb Tom Høivang hoivang@hotmail.com 91 60 82 96
Kragerø IF Fotball Bjørn Østland post@kragerofotball.no 91 00 70 22
Kråkenes IL Kenneth lyssand K.lyssand@hotmail.com 93 43 76 65
Kvam IL Ole-Petter Brendstuen post@kvamil.no 90 77 89 99
Langhus IL Fotball Svein Åge Haugen langhus.fotball@gmail.com 90 85 35 98
Larvik Turn & IF Roar Nordvik spec.dog60@gmail.com 48 99 92 45
Leirfjord Idrettslag Marita Øvre-Johansen fotball@leirfjordil.no 94 88 59 86
Leknes Fotballklubb Marianne Larsen post@leknesfk.no 48 14 61 54
Lensbygda sportsklubb Kenneth Myhre myhren1@hotmail.com 93 21 63 72
Lesja IL Kristin-E. Storhaug von Rappe fotball.lesjail@gmail.com 90 88 87 87
Lier Idrettslag Megan Fjeld fotball@lieril.no 40 24 44 29
Lierne IL Fotball Rita Totsås milla2012@hotmail.no 95 12 50 64
Lillehammer Fotballklubb Kim Solberg dagligleder@lillehammerfk.no 91 17 48 56
Ljan Fotball Philip Essebaggers philip.essebaggers@gmail.com 98 01 34 28
Loddefjord IL Vibeke Wallem vibekewa@hotmail.com 92 03 92 59
Lommedalens IL Erik Benjaminsen erik@lil.no 41 32 02 14
Lunner fotballklubb Tor Stein Brenna hussjef@lunnerfk.no 90 78 79 58
Lyngbø SK Trond Madsen madsentrond@gmail.com 92 62 15 89
Lysekloster IL Henrik Tiger Sandtorv tomas.fiksdal@gmail.com 93 25 71 14
Lørenskog IF Espen Pettersen Gjester espen@lorenskogif.no 91 32 59 79
Malvik IL Petter Roksvåg post@malvik-fotball.no 45 49 46 90
Masfjord Fotballag John Torsvik john@kvantum.as 90 08 94 70
Mathopen IL Grethe Fosse Gjerde g-fossgj@online.no 90 92 99 48
Mauseidvåg og Solevåg IL Øystein Solevåg msil.fotball@hotmail.com 40 23 47 05
Mysen Fotball Benjamin Medenhodzic admin@mysenfotball.no 96 04 77 41
Måløy FK Sindre Kvalheim post@maloyfk.no 90 18 78 54
Nannestad IL-Fotball Jan Ole Kvello Jan.ole.kvello@bos.no 90 97 02 66
Nationalkameratene Sportsklub Arve Sponnich tine@nationalkameratene.no 90 06 80 08
Navestad I.F. Jorunn Frydenlund jorunnfrydenlund@getmail.no 97 71 78 65
Nesbyen Idrettslag Helge Jensen helge@nesbyenil.no 90 83 75 56
Nesna IL Halvor Hilmersen hhilmers@gmail.com 93 24 84 41
Nesodden Irene Størseth Lunde irenestorsethlunde@hotmail.com 99 01 56 54
Nesøya Idrettslag Erling Ola Fykse erling@nesoyail.no 97 54 70 47
Njardar/Tysnes Ronny Hagen ronny@tiko.no 91 81 69 84
Nordhordland BK Øystein Johansen post@nbksport.no 95 06 57 03
Nordlys IL Ann Kristin Laiti ann.kristin.laiti@nrk.no 40 45 26 59
Nordre Fjell Fotball Oddvar Monslaup oddvar.monslaup@gmail.com 93 01 67 42
Nordre Holsnøy IL Geir Ove Dalland fotballeder.nhil@gmail.com 99 32 49 30
Nordre Land fotball Anne LIse Kasenborg fotball@nlinett.no 98 21 24 03
Norheimsund FK Knut Olav Berg knut.olav.berg@gmail.com 99 22 44 82
Notodden Fotball Kjell Anders Furulund Karlsen kjell.anders.furulund@notoddenfk.no 98 06 42 51
Nøtterøy Marthe Cudrio Andersskog marthecudrio@gmail.com 99 45 35 86
Odda Fotballklubb Jarle Øvsthus leder@oddafk.no 40 23 24 96
Odds Ballklubb Anders Løkken anders@odd.no 99 39 53 80
Olsvik IL Oddvar Vabø medlem@olsvikil.no 91 84 68 28
Oppsal IF Fotball Jørgen Wik Grydeland post@oppsalfotball.no 95 52 65 10
Orstad Idrettslag Annette Aarsland Fotball@orstad.no 95 23 42 58
Ottestad IL Mari Nordtun post@ottestadil.no 97 17 31 06
Porsanger IL Reidulf Høybakken reidulf.hoybakken@gmail.com 90 04 06 11
Randesund Idrettslag Eirik Langaard eirik@randesundil.no 99 59 26 35
Raumnes & Årnes IL Pål Stokkebryn pst@klp.no 99 79 14 50
Ready Fotball Anders Thoresen anders.thoresen@ready.no 93 22 14 49
Ringebu-Fåvang fotballklubb Sissel Brandstad s.brandstad@hotmail.com 99 64 16 60
Rosendal T.L. Arvid Nes arv-ne@online.no 48 22 80 26
Røa IL Cecilie Steensen cecilie@roail.no 93 05 03 06
Råde IL Morten Skagevang marked@raadeil.no 95 76 78 81
Samnanger IL Martin Haugen martin-haugen@hotmail.com 40 48 20 30
Sandane T&IL Egil Brekke brekke.egil@sysmex.no 99 69 95 16
Sandefjord Ballklubb Vegar Rachløw fotballskolen@ballklubben.no 93 63 14 05
SANDNESSJØEN IL Fotball Stian Theting stian.theting@silfotball.no 97 66 87 25
Sandnes Ulf Magnus Særheim Nilssen dagligleder@sandnesulf.no 99 45 58 29
Selje IL Atle Solheim seljeil@online.no 99 24 76 87
SIF/Hessa IL Line Trones Seter dagligleder@sifhessa.no 48 08 17 26
Skarphedin Magne Sanden masande@online.no 92 21 38 71
Skedsmo FK Jørn Ove Lunder jol@skedsmofk.no 91 81 83 01
SK Haugar Roald Osmundsen post@haugar.no 99 22 43 90
Ski IL Fotball Ragnhild Carlsen ragnhild@skifotball.no 92 29 59 77
Skjervøy IK Raymond Fredriksen fotball@skjervoyik.no 91 86 98 14
Skjetten Fotball Rune Anderssen rune@ssk.no 40 31 41 41
Skjold IL John Inge Ulvøy post@skjoldil.no 52 77 73 00
Skjåk idretslag Terje Aurmo terje@aurmo.no 91 15 92 13
SK Nord Eirik Rutledal post@sknord.no 92 29 82 81
Skodje IL Odd Brede Langdal brede_langdal@hotmail.com 97 12 97 91
SK Sprint-Jeløy Therese Solhaug post@sprint-jeloy.no 92 85 99 01
Skudenes UIL Sten Ove Eike post@suil.no 97 74 48 49
SK Vard Haugesund Jørn Lilleng jorn@vard.no 90 13 60 75
SK VEDAVÅG KARMØY Randi Rauan post@veail.no 47 62 19 26
Smørås IL Thomas Natland smil@smoras.no 95 10 90 54
Snarøya SK Are Bakken Steigum are.steigum@snaroen.no 92 48 91 85
Sogndal Fotball Ole Erik Grinde oeg@sogndalfotball.no 97 58 16 79
Sola Fotballklubb Morten Wiik Larsen dagligleder@solafk.no 98 06 92 93
Sortland Idrettslag Tom-Erik Fuglevik regnskap@sortlandil.no 95 11 41 64
Sp. Kl. Træff Bjørnar Eltervåg post@traeff.no 41 58 83 03
Spjelkavik IL Torgeir Glomseth Olsen torgeir@spjelkavikil.no 41 58 55 51
Spkl Freidig Brynjar Aune brynjar@skandiacup.no 97 09 03 76
Sportsklubben Djerv 1919 Håkon Melkevik post@djerv1919.no 91 56 49 01
Sportsklubben Guard Foad Saidali foad@skguard.no 91 30 40 50
Stadlandet idrettslag Margareth Leivdal margaol@online.no 90 66 50 29
Stange Sportsklubb Espen Borgersen dagligleder@stangesportsklubb.no 40 48 36 29
Stegaberg il Espen Førland dagligleder@stegaberg.no 94 09 41 63
Steinkjer Fotballklubb Tove A Dyrstad dagligleder@steinkjerfk.no 92 08 14 01
Stoppen SK Kristian Bye-Andersen kba@stoppensk.no 41 29 79 54
Store Bergan Fotball Mona Furustad mona.furustad@sbifotball.no 99 57 30 85
Storhamar Fotball Hans Petter Nyberg hanspetter@storhamarfotball.no 41 33 60 98
Stridsklev IL Anita Beitdokken anitaeb@online.no 99 54 22 41
Svalbard turn John W. Olsen johnwol@online.no 91 55 64 11
Svelvik IF Runar Jenserud runjens@online.no 95 12 96 84
Sverresborg Michael Jensen mkje@live.com 97 18 09 40
Syril IL Steinar Røysum s-roysum@frisurf.no 90 14 53 70
Søgne FK Gunnar Engebu post@sognefk.no 94 09 03 53
Søndre Høland IUL Thomas Skjæret Jensen fotball@shiul.no 41 20 18 85
Søre Neset Idrettslag Frank Haugland Frankh78@hotmail.no 90 85 53 54
Sørumsand IF Morten Takman tm-ta@online.no 92 20 86 60
Teie IF fotball Monica L Olsen olsen.monicalouise@gmail.com 92 82 72 30
Tertnes Fotball Herrer Kent Endresen kent.endresen@gmail.com 91 77 27 77
Tiller fotball Gro Merethe Nerland gmnerland@gmail.com 91 72 65 50
Tingvoll IL Unni Støbet Lande tingvollfotballen@gmail.com 91 17 70 91
Tistedal Turn og Idrettsforening Jonas Th. Næss jonasn66@hotmail.com 92 24 61 58
Tolga/Vingelen fotball torstein Storhaug torstein1987@live.no 98 47 75 62
Torvastad IL Ingolf J Steensnæs Ingolf@torvastad.no 91 77 56 60
Tune Idrettslag Kent Jonas Trinborg kent@tunefotball.no 48 18 14 40
Tvedestrand fotballklubb Eirik Johnsen eirikjohnsen@hotmail.com 90 85 56 65
Tverlandet IL Trygve Bent Johansen tbj02@frisurf.no 91 38 80 36
Tønsberg Fotballklubb Bror Traalum leder@tonsbergfk.no 95 93 72 41
Ullensaker/Kisa IL Fotball Borre Lien Hansen Borre.lien.hansen@ullkisafotball.no 97 62 87 62
Uvdal IL Lars Helge Bergan larshelgebergan@online.no 90 65 16 59
Vadmyra IL Fotball Terje Hansen ter.hans@online.no 95 96 85 20
Vardeneset BK Morten Osaland dagligleder@vardeneset-bk.no 40 07 03 55
Varegg Fotball Andreas Madsen barnefotball@vareggfotball.no 97 61 29 13
Vassøy Idrettlag Jan Erling Østerhus janerling@lyse.net 98 87 10 09
Vestnes Varfjell Alexander Connor alexander.connor@stayon.no 99 26 66 30
Vestre Akers SK Trond E. Eriksen sportssjef@vaker.no 90 75 59 70
Vestsiden Askøy IL Kjell Arne Bergli ua6-9@vestsiden.no 48 13 93 33
Vindbjart FK Alla Abdallah allaabdallah.vfk@gmail.com 47 84 36 20
Vind IL Ketil Gjerde ketil@vindil.no 94 34 90 80
Volda Turn- og Idrottslag Arild Hagen Bakke ffo@vti-fotball.no 48 00 11 04
Voll IL Helge Haugen post@vollil.no 95 55 28 52
VåganesFK Svein Arne Svilosen leder@vaaganesfk.no 48 25 31 16
Våg Fotballklubb Tommy Waaden tw@vagfk.no 47 25 55 30
Ølen IL Anne Elise Aarekol Kirketeig anneelise@sagi.no 97 08 49 59
Ørje IL Fotball Steinar Kolnes kolnes@gmail.com 47 23 78 67
Ørland Ballklubb Jan-Roar Saltvik jan.roar.saltvik@fotball.no 91 13 92 79
Øvrevoll Hosle IL Bjørn Frode Strand fotball@ohil.no 92 81 78 90
Øystese Fotball roger vassnes roger.vassnes@gsk.com 91 30 81 55
Øystre Slidre/Rogne Lars Inge Myhre laimyhre@online.no 90 75 40 66
Ådal IL Morten Øverby mo@mt-klima.no 47 99 65 00
Åkra Idrettslag Helge Hammersland dagligleder@aakrail.no 48 12 39 75
Ålgård fotballklubb Terje Tjetland leder@algard-fk.no 47 50 11 11
Åndalsnes IF Aksel Berget Skjølsvik aksel@andalsnesif.no 95 04 45 58
Årvoll IL Asbjørn Havnen (Øyvind Larsen) aarvollfotball@gmail.com 40 04 31 81
Åsane Fotball Renate Blindheim renate@asanefotball.no 90 09 21 97
Åseral Idrettslag Renee Stanes reneecat@frisurf.no 91 72 68 89
Åsgårdstrand IF Ståle Rydberg stale.rydberg@gmail.com 90 03 18 30
Ås IL Fotball Geir Sneis post@asfotball.no 99 35 11 33