Greveskogen idrettspark

7 mai 201909:00 - 14:00

Sted

Arrangementssted:
Greveskogen idrettspark
Adresse:
Hortensveien 9, 3125 TØNSBERG

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Re videregående skole
Nettside:
www.vfk.no/re-vgs
Navn kontaktperson:
Elisabeth Andresen
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Monica Grefstad Frøynes
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

Kiosk på tinestafetten!
0

6 mai 2019

Husk kontanter til åpen kiosk på greveskogen 7.05. Det vil bli solgt vafler, pølser, saft, energibar og kaker :)

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (56 lag)

  • Ringshaug skole Lag1
  • Ringshaug skole Lag2
  • Ringshaug skole Lag3
  • Ringshaug skole Lag4
  • Oserød skole Lag1
  • Oserød skole Lag2
  • Oserød skole Lag3
  • Oserød skole Lag4
  • Oserød skole Lag5
  • Barkåker skole Lag1
  • Barkåker skole Lag2
  • Barkåker skole Lag3
  • Høyjord skole Lag1
  • Vear skole Lag1
  • Vear skole Lag2
  • Træleborg skole Lag1
  • Træleborg skole Lag2
  • Træleborg skole Lag3
  • Solerød oppvekstsenter Lag1
  • Husvik skole Lag1
  • Husvik skole Lag2
  • Husvik skole Lag3
  • Husvik skole Lag4
  • Husvik skole Lag5
  • Melsom skole Lag1
  • Melsom skole Lag2
  • Lindhøy skole Lag1
  • Lindhøy skole Lag2
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Volden skole Lag1
  • Røråstoppen Lag1
  • Røråstoppen Lag2
  • Røråstoppen Lag3
  • Eik skole Lag1
  • Eik skole Lag2
  • Eik skole Lag3
  • Eik skole Lag4
  • Eik skole Lag5
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag2
  • Sandeåsen skole Lag3
  • Sandeåsen skole Lag4
  • Vear skole Lag1
  • Sem skole Lag1
  • Sem skole Lag2
  • Sem skole Lag3
  • Lindhøy skole Lag1
  • Lindhøy skole Lag2
  • Presterød skole Lag1
  • Presterød skole Lag2
  • Torød skole Lag1
  • Teie skole Lag1
  • Teie skole Lag2
  • Teie skole Lag3
  • Byskogen skole Tønsberg Lag1
  • Byskogen skole Tønsberg Lag2

7. Trinn (50 lag)

  • Oserød skole Lag1
  • Oserød skole Lag2
  • Oserød skole Lag3
  • Høyjord skole Lag1
  • Træleborg skole Lag1
  • Træleborg skole Lag2
  • Træleborg skole Lag3
  • Solerød oppvekstsenter Lag1
  • Husvik skole Lag1
  • Husvik skole Lag2
  • Husvik skole Lag3
  • Husvik skole Lag4
  • Ringshaug skole Lag1
  • Ringshaug skole Lag2
  • Ringshaug skole Lag3
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag2
  • Sandeåsen skole Lag3
  • Sandeåsen skole Lag4
  • Sandeåsen skole Lag5
  • Melsom skole Lag1
  • Melsom skole Lag2
  • Bokemoa skole Lag1
  • Bokemoa skole Lag2
  • Bokemoa skole Lag3
  • Lindhøy skole Lag1
  • Lindhøy skole Lag2
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Volden skole Lag1
  • Eik skole Lag1
  • Eik skole Lag2
  • Eik skole Lag3
  • Eik skole Lag4
  • Sem skole Lag1
  • Barkåker Lag1
  • Barkåker Lag2
  • Vear skole Lag1
  • Vear skole Lag2
  • Røråstoppen skole Lag1
  • Røråstoppen skole Lag2
  • Presterød skole Lag1
  • Presterød skole Lag2
  • Presterød skole Lag3
  • Vestskogen Lag1
  • Vestskogen Lag2
  • Teie skole Lag1
  • Teie skole Lag2
  • Teie skole Lag3
  • Byskogen skole Tønsberg Lag1
  • Byskogen skole Tønsberg Lag2

Åpen klasse barnetrinn (18 lag)

  • Tønsberg Montessoriskole Lag1
  • Tønsberg Montessoriskole Lag2
  • Høyjord skole Lag1
  • Høyjord skole Lag2
  • Vear skole Lag1
  • Husvik skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Elihu Kristne Grunnskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag2
  • Volden skole Lag1
  • Volden skole Lag2
  • Eik skole Lag1
  • Eik skole Lag2
  • Eik skole Lag3
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag2
  • Sem skole Lag1

8. Trinn (40 lag)

  • WangUng Lag1
  • WangUng Lag2
  • WangUng Lag3
  • WangUng Lag4
  • WangUng Lag5
  • WangUng Lag6
  • WangUng Lag7
  • WANG Ung Tønsberg Lag1
  • WANG Ung Tønsberg Lag2
  • WANG Ung Tønsberg Lag3
  • WANG Ung Tønsberg Lag4
  • WANG Ung Tønsberg Lag5
  • WANG Ung Tønsberg Lag6
  • Byskogen skole Lag1
  • Byskogen skole Lag2
  • Gjøklep ungdomsskole Lag1
  • Presterød skole Lag1
  • Presterød skole Lag2
  • Presterød skole Lag3
  • Presterød skole Lag4
  • Presterød skole Lag5
  • Presterød skole Lag6
  • Presterød skole Lag7
  • Stokke ungdomsskole Lag1
  • Stokke ungdomsskole Lag2
  • Kongseik ungdomsskole Lag1
  • Kongseik ungdomsskole Lag2
  • Kongseik ungdomsskole Lag3
  • Tjøme ungdomsskole Lag1
  • Andebu ungdomsskole Lag1
  • Andebu ungdomsskole Lag2
  • Ringshaug ungdomsskole Lag1
  • Ringshaug ungdomsskole Lag2
  • Ringshaug ungdomsskole Lag3
  • Elihu Kristne Grunnskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag2
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag3
  • Vear Lag1
  • Vear Lag2

9. Trinn (26 lag)

  • WANG Ung Tønsberg Lag1
  • WANG Ung Tønsberg Lag2
  • WANG Ung Tønsberg Lag3
  • WANG Ung Tønsberg Lag4
  • WANG Ung Tønsberg Lag5
  • Gjøklep ungdomsskole Lag1
  • Presterød skole Lag1
  • Presterød skole Lag2
  • Presterød skole Lag3
  • Presterød skole Lag4
  • Presterød skole Lag5
  • Presterød skole Lag6
  • Stokke ungdomsskole Lag1
  • Stokke ungdomsskole Lag2
  • Kongseik ungdomsskole Lag1
  • Kongseik ungdomsskole Lag2
  • Kongseik ungdomsskole Lag3
  • Tjøme ungdomsskole Lag1
  • Tjøme ungdomsskole Lag2
  • Andebu ungdomsskole Lag1
  • Ringshaug ungdomsskole Lag1
  • Ringshaug ungdomsskole Lag2
  • Ringshaug ungdomsskole Lag3
  • Elihu Kristne Grunnskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Vear Lag1

Åpen klasse ungdomstrinn (10 lag)

  • WANG Ung Tønsberg Lag1
  • WANG Ung Tønsberg Lag2
  • Tønsberg Montessori ungdomsskole Lag1
  • Tønsberg Montessori ungdomsskole Lag2
  • Tjøme ungdomsskole Lag1
  • Tjøme ungdomsskole Lag2
  • Ringshaug ungdomsskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag2
  • Vear Lag1

Kl 09:00 6. Trinn (8 lag)

  • Ringshaug skole Lag1
  • Oserød skole Lag1
  • Lindhøy skole Lag1
  • Barkåker skole Lag1
  • Vear skole Lag1
  • Træleborg skole Lag1
  • Teie skole Lag2
  • Husvik skole Lag1

Kl 09:10 6. Trinn (8 lag)

  • Melsom skole Lag1
  • Lindhøy skole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Eik skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Vear skole Lag1
  • Sem skole Lag1
  • Vear skole Lag2

Kl 09:20 6. Trinn (8 lag)

  • Røråstoppen Lag1
  • Presterød skole Lag1
  • Torød skole Lag1
  • Teie skole Lag1
  • Høyjord skole Lag1
  • Ringshaug skole Lag2
  • Oserød skole Lag2
  • Barkåker skole Lag2

Kl 09:30 6. Trinn (8 lag)

  • Volden skole Lag1
  • Træleborg skole Lag2
  • Husvik skole Lag2
  • Melsom skole Lag2
  • Lindhøy skole Lag2
  • Røråstoppen Lag2
  • Eik skole Lag2
  • Sandeåsen skole Lag2

Kl 09:40 6. Trinn (8 lag)

  • Sem skole Lag2
  • Lindhøy skole Lag2
  • Presterød skole Lag2
  • Eik skole Lag4
  • Ringshaug skole Lag3
  • Oserød skole Lag3
  • Barkåker skole Lag3
  • Træleborg skole Lag3

Kl 09:50 6. Trinn (8 lag)

  • Husvik skole Lag3
  • Røråstoppen Lag3
  • Eik skole Lag3
  • Sandeåsen skole Lag3
  • Sem skole Lag3
  • Teie skole Lag3
  • Ringshaug skole Lag4
  • Oserød skole Lag4

Kl 10:00 6. Trinn (8 lag)

  • Husvik skole Lag4
  • Solerød oppvekstsenter Lag1
  • Sandeåsen skole Lag4
  • Oserød skole Lag5
  • Husvik skole Lag5
  • Eik skole Lag5
  • Byskogen skole Tønsberg Lag1
  • Byskogen skole Tønsberg Lag2

Kl 10:10 7. Trinn (8 lag)

  • Oserød skole Lag1
  • Høyjord skole Lag1
  • Træleborg skole Lag1
  • Teie skole Lag2
  • Husvik skole Lag1
  • Ringshaug skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Melsom skole Lag1

Kl 10:20 7. Trinn (8 lag)

  • Bokemoa skole Lag1
  • Lindhøy skole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Volden skole Lag1
  • Eik skole Lag1
  • Sem skole Lag1
  • Barkåker Lag1
  • Vear skole Lag1

Kl 10:30 7. Trinn (8 lag)

  • Røråstoppen skole Lag1
  • Presterød skole Lag1
  • Vestskogen Lag1
  • Teie skole Lag1
  • Oserød skole Lag2
  • Træleborg skole Lag2
  • Husvik skole Lag2
  • Ringshaug skole Lag2

Kl 10:40 7. Trinn (8 lag)

  • Sandeåsen skole Lag2
  • Melsom skole Lag2
  • Bokemoa skole Lag2
  • Lindhøy skole Lag2
  • Eik skole Lag2
  • Barkåker Lag2
  • Vear skole Lag2
  • Røråstoppen skole Lag2

Kl 10:50 7. Trinn (9 lag)

  • Presterød skole Lag2
  • Vestskogen Lag2
  • Solerød oppvekstsenter Lag1
  • Oserød skole Lag3
  • Træleborg skole Lag3
  • Husvik skole Lag3
  • Ringshaug skole Lag3
  • Sandeåsen skole Lag3
  • Byskogen skole Tønsberg Lag2

Kl 11:00 7. Trinn (9 lag)

  • Bokemoa skole Lag3
  • Eik skole Lag3
  • Presterød skole Lag3
  • Teie skole Lag3
  • Husvik skole Lag4
  • Sandeåsen skole Lag4
  • Eik skole Lag4
  • Sandeåsen skole Lag5
  • Byskogen skole Tønsberg Lag1

Kl 11:10 Åpen klasse barnetrinn (8 lag)

  • Tønsberg Montessoriskole Lag1
  • Høyjord skole Lag1
  • Vear skole Lag1
  • Husvik skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Elihu Kristne Grunnskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Volden skole Lag1

Kl 11:20 Åpen klasse barnetrinn (8 lag)

  • Eik skole Lag1
  • Sandeåsen skole Lag1
  • Sem skole Lag1
  • Tønsberg Montessoriskole Lag2
  • Høyjord skole Lag2
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag2
  • Volden skole Lag2
  • Eik skole Lag2

Kl 11:30 Åpen klasse barnetrinn (2 lag)

  • Sandeåsen skole Lag2
  • Eik skole Lag3

Kl 12:00 8. Trinn (8 lag)

  • WangUng Lag1
  • WANG Ung Tønsberg Lag1
  • Byskogen skole Lag1
  • Gjøklep ungdomsskole Lag1
  • Presterød skole Lag1
  • Stokke ungdomsskole Lag1
  • Kongseik ungdomsskole Lag1
  • Tjøme ungdomsskole Lag1

Kl 12:10 8. Trinn (8 lag)

  • Andebu ungdomsskole Lag1
  • Ringshaug ungdomsskole Lag1
  • Elihu Kristne Grunnskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Vear Lag1
  • WangUng Lag2
  • WANG Ung Tønsberg Lag2
  • Byskogen skole Lag2

Kl 12:20 8. Trinn (8 lag)

  • Presterød skole Lag2
  • Stokke ungdomsskole Lag2
  • Kongseik ungdomsskole Lag2
  • Andebu ungdomsskole Lag2
  • Ringshaug ungdomsskole Lag2
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag2
  • Vear Lag2
  • WangUng Lag3

Kl 12:30 8. Trinn (8 lag)

  • WANG Ung Tønsberg Lag3
  • Presterød skole Lag3
  • Kongseik ungdomsskole Lag3
  • Ringshaug ungdomsskole Lag3
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag3
  • WangUng Lag4
  • WANG Ung Tønsberg Lag4
  • Presterød skole Lag4

Kl 12:40 8. Trinn (8 lag)

  • WangUng Lag5
  • WANG Ung Tønsberg Lag5
  • Presterød skole Lag5
  • WangUng Lag6
  • WANG Ung Tønsberg Lag6
  • Presterød skole Lag6
  • WangUng Lag7
  • Presterød skole Lag7

Kl 12:50 9. Trinn (8 lag)

  • WANG Ung Tønsberg Lag1
  • Gjøklep ungdomsskole Lag1
  • Presterød skole Lag1
  • Stokke ungdomsskole Lag1
  • Kongseik ungdomsskole Lag1
  • Tjøme ungdomsskole Lag1
  • Andebu ungdomsskole Lag1
  • Ringshaug ungdomsskole Lag1

Kl 13:00 9. Trinn (8 lag)

  • Elihu Kristne Grunnskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Vear Lag1
  • WANG Ung Tønsberg Lag2
  • Presterød skole Lag2
  • Stokke ungdomsskole Lag2
  • Kongseik ungdomsskole Lag2
  • Tjøme ungdomsskole Lag2

Kl 13:10 9. Trinn (8 lag)

  • Ringshaug ungdomsskole Lag2
  • WANG Ung Tønsberg Lag3
  • Presterød skole Lag3
  • Kongseik ungdomsskole Lag3
  • Ringshaug ungdomsskole Lag3
  • WANG Ung Tønsberg Lag4
  • Presterød skole Lag4
  • WANG Ung Tønsberg Lag5

Kl 13:20 9. Trinn (2 lag)

  • Presterød skole Lag5
  • Presterød skole Lag6

Kl 13:30 Åpen klasse ungdomstrinn (8 lag)

  • WANG Ung Tønsberg Lag1
  • Tønsberg Montessori ungdomsskole Lag1
  • Tjøme ungdomsskole Lag1
  • Ringshaug ungdomsskole Lag1
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag1
  • Vear Lag1
  • WANG Ung Tønsberg Lag2
  • Tønsberg Montessori ungdomsskole Lag2

Kl 13:40 Åpen klasse ungdomstrinn (2 lag)

  • Tjøme ungdomsskole Lag2
  • Granly barne- og ungdomsskole Lag2
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Ringshaug skole Lag1 04:27.093
2 Oserød skole Lag1 04:42.023
3 Teie skole Lag2 04:46.067
4 Barkåker skole Lag1 04:49.077
5 Vear skole Lag1 04:53.053
6 Husvik skole Lag1 05:01.090
7 Træleborg skole Lag1 05:04.013
Lindhøy skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Melsom skole Lag1 04:41.083
2 Lindhøy skole Lag1 04:43.037
3 Sandeåsen skole Lag1 04:45.057
4 Vear skole Lag1 04:50.023
5 Eik skole Lag1 04:57.020
6 Sem skole Lag1 05:01.027
7 Vear skole Lag2 05:05.057
8 Granly barne- og ungdomsskole Lag1 05:08.057

Heat 3

Plassering Lag Tid
1 Ringshaug skole Lag2 04:31.093
2 Teie skole Lag1 04:32.097
3 Torød skole Lag1 05:00.037
4 Høyjord skole Lag1 05:01.070
5 Oserød skole Lag2 05:16.077
6 Barkåker skole Lag2 05:44.070
Røråstoppen Lag1 04:53.073
Presterød skole Lag1 04:32.057

Heat 4

Plassering Lag Tid
2 Volden skole Lag1 04:42.010
4 Sandeåsen skole Lag2 05:00.057
5 Husvik skole Lag2 05:01.027
6 Lindhøy skole Lag2 05:05.017
7 Eik skole Lag2 05:06.010
8 Melsom skole Lag2 05:07.037
9 Røråstoppen Lag2 05:13.000
10 Træleborg skole Lag2 05:14.070

Heat 5

Plassering Lag Tid
1 Ringshaug skole Lag3 04:44.060
2 Presterød skole Lag2 04:55.053
3 Barkåker skole Lag3 05:05.073
4 Eik skole Lag4 05:07.073
5 Sem skole Lag2 05:19.007
6 Oserød skole Lag3 05:23.003
7 Træleborg skole Lag3 05:28.043
Lindhøy skole Lag2

Heat 6

Plassering Lag Tid
1 Eik skole Lag3 04:23.077
3 Ringshaug skole Lag4 04:48.000
4 Teie skole Lag3 04:55.010
5 Sem skole Lag3 04:57.037
6 Sandeåsen skole Lag3 05:11.020
7 Husvik skole Lag3 05:15.020
8 Røråstoppen Lag3 05:17.020
Oserød skole Lag4

Heat 7

Plassering Lag Tid
1 Byskogen skole Tønsberg Lag1 04:50.087
2 Solerød oppvekstsenter Lag1 04:52.093
4 Husvik skole Lag5 05:02.060
5 Eik skole Lag5 05:04.073
6 Husvik skole Lag4 05:05.027
7 Byskogen skole Tønsberg Lag2 05:07.073
8 Sandeåsen skole Lag4 05:14.003
10 Oserød skole Lag5 05:29.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Husvik skole Lag1 04:17.067
2 Teie skole Lag2 04:17.093
3 Ringshaug skole Lag1 04:27.023
4 Høyjord skole Lag1 04:40.023
5 Oserød skole Lag1 04:44.060
6 Sandeåsen skole Lag1 04:49.090
7 Træleborg skole Lag1 04:57.093
Melsom skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Eik skole Lag1 04:16.047
2 Vear skole Lag1 04:17.050
3 Bokemoa skole Lag1 04:23.080
4 Sem skole Lag1 04:31.010
5 Lindhøy skole Lag1 04:33.053
6 Barkåker Lag1 04:34.007
7 Granly barne- og ungdomsskole Lag1 04:48.070
8 Volden skole Lag1 05:10.053

Heat 3

Plassering Lag Tid
1 Teie skole Lag1 04:05.087
2 Presterød skole Lag1 04:18.093
3 Oserød skole Lag2 04:29.090
5 Røråstoppen skole Lag1 04:38.027
6 Træleborg skole Lag2 04:39.007
7 Vestskogen Lag1 04:39.067
8 Ringshaug skole Lag2 04:42.077
9 Husvik skole Lag2 04:43.060

Heat 4

Plassering Lag Tid
2 Sandeåsen skole Lag2 04:40.077
3 Vear skole Lag2 04:42.040
4 Røråstoppen skole Lag2 04:47.053
5 Lindhøy skole Lag2 04:57.070
6 Bokemoa skole Lag2 05:01.080
7 Eik skole Lag2 04:58.013
8 Barkåker Lag2 05:03.003
Melsom skole Lag2

Heat 5

Plassering Lag Tid
1 Sandeåsen skole Lag3 04:15.010
2 Ringshaug skole Lag3 04:25.010
3 Byskogen skole Tønsberg Lag2 04:40.080
4 Presterød skole Lag2 04:42.003
5 Oserød skole Lag3 04:42.063
6 Husvik skole Lag3 04:50.053
7 Solerød oppvekstsenter Lag1 04:53.043
8 Vestskogen Lag2 05:02.047
9 Træleborg skole Lag3 05:11.023

Heat 6

Plassering Lag Tid
1 Eik skole Lag3 04:29.007
2 Teie skole Lag3 04:31.097
3 Byskogen skole Tønsberg Lag1 04:41.060
4 Bokemoa skole Lag3 04:50.097
5 Husvik skole Lag4 04:58.043
6 Sandeåsen skole Lag4 04:58.057
7 Sandeåsen skole Lag5 05:15.007
8 Eik skole Lag4 05:17.063
Presterød skole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Høyjord skole Lag1 04:46.037
2 Husvik skole Lag1 04:54.087
3 Volden skole Lag1 05:01.093
4 Tønsberg Montessoriskole Lag1 05:10.030
5 Granly barne- og ungdomsskole Lag1 05:11.087
6 Sandeåsen skole Lag1 05:22.047
7 Elihu Kristne Grunnskole Lag1 05:24.000
8 Vear skole Lag1 05:50.037

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Sem skole Lag1 04:53.057
2 Tønsberg Montessoriskole Lag2 04:58.060
3 Granly barne- og ungdomsskole Lag2 05:05.050
4 Høyjord skole Lag2 05:12.060
5 Eik skole Lag1 06:14.037
6 Volden skole Lag2 06:18.093
7 Sandeåsen skole Lag1 05:44.003
Eik skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
2 Sandeåsen skole Lag2 05:33.020
Eik skole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 WangUng Lag1 03:43.047
2 Presterød skole Lag1 03:53.037
3 Stokke ungdomsskole Lag1 04:01.043
4 Byskogen skole Lag1 04:08.013
5 Gjøklep ungdomsskole Lag1 04:12.037
6 Tjøme ungdomsskole Lag1 04:43.027
WANG Ung Tønsberg Lag1
Kongseik ungdomsskole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 WANG Ung Tønsberg Lag2 03:56.097
2 Vear Lag1 04:03.063
3 Andebu ungdomsskole Lag1 04:16.060
4 Byskogen skole Lag2 04:21.080
5 Ringshaug ungdomsskole Lag1 04:22.087
6 Granly barne- og ungdomsskole Lag1 04:50.087
Elihu Kristne Grunnskole Lag1
WangUng Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
1 Kongseik ungdomsskole Lag2 04:02.070
2 Andebu ungdomsskole Lag2 04:04.060
3 WangUng Lag3 04:07.050
4 Stokke ungdomsskole Lag2 04:13.010
5 Presterød skole Lag2 04:16.090
6 Ringshaug ungdomsskole Lag2 04:17.060
7 Vear Lag2 04:33.093
8 Granly barne- og ungdomsskole Lag2 04:36.017

Heat 4

Plassering Lag Tid
1 Presterød skole Lag3 04:00.097
2 Kongseik ungdomsskole Lag3 04:11.020
3 WangUng Lag4 04:14.090
4 Granly barne- og ungdomsskole Lag3 04:17.053
5 Presterød skole Lag4 04:28.057
WANG Ung Tønsberg Lag3
Ringshaug ungdomsskole Lag3
WANG Ung Tønsberg Lag4

Heat 5

Plassering Lag Tid
1 WangUng Lag6 04:00.067
2 Presterød skole Lag5 04:09.027
3 Presterød skole Lag7 04:13.070
4 WangUng Lag5 04:22.027
5 Presterød skole Lag6 04:26.043
WANG Ung Tønsberg Lag5
WANG Ung Tønsberg Lag6
WangUng Lag7

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 WANG Ung Tønsberg Lag1 03:46.007
2 Kongseik ungdomsskole Lag1 03:54.050
3 Stokke ungdomsskole Lag1 03:55.000
4 Gjøklep ungdomsskole Lag1 03:56.077
5 Andebu ungdomsskole Lag1 03:58.040
6 Ringshaug ungdomsskole Lag1 03:59.047
7 Presterød skole Lag1 04:01.017
8 Tjøme ungdomsskole Lag1 04:09.017

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 WANG Ung Tønsberg Lag2 04:01.093
2 Kongseik ungdomsskole Lag2 04:06.060
3 Stokke ungdomsskole Lag2 04:09.077
4 Granly barne- og ungdomsskole Lag1 04:15.093
5 Vear Lag1 04:16.077
6 Presterød skole Lag2 04:17.047
Elihu Kristne Grunnskole Lag1
Tjøme ungdomsskole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
1 WANG Ung Tønsberg Lag3 04:06.020
2 WANG Ung Tønsberg Lag4 04:02.043
3 Ringshaug ungdomsskole Lag3 04:14.090
4 Ringshaug ungdomsskole Lag2 04:16.033
5 Presterød skole Lag4 04:17.037
6 Presterød skole Lag3 04:19.030
7 Kongseik ungdomsskole Lag3 04:42.017
WANG Ung Tønsberg Lag5

Heat 4

Plassering Lag Tid
1 Presterød skole Lag5 04:55.093
2 Presterød skole Lag6 04:57.057

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 WANG Ung Tønsberg Lag1 04:09.017
2 Ringshaug ungdomsskole Lag1 04:17.077
3 Tønsberg Montessori ungdomsskole Lag1 04:23.073
4 Granly barne- og ungdomsskole Lag1 04:27.040
5 Vear Lag1 04:34.067
6 Tønsberg Montessori ungdomsskole Lag2 04:44.070
Tjøme ungdomsskole Lag1
WANG Ung Tønsberg Lag2

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Granly barne- og ungdomsskole Lag2 04:44.087
Tjøme ungdomsskole Lag2