Urædd/Kjølnes Stadion

7 mai 201909:00 - 14:00

Sted

Arrangementssted:
Urædd/Kjølnes Stadion
Adresse:
Grenlandsgata 13, 3915 PORSGRUNN

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Vestsiden skole
Nettside:
Navn kontaktperson:
Mats Sande Lysa
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Mette Dale
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (18 lag)

  • Åfoss skole Lag1
  • Åfoss skole Lag2
  • Åfoss skole Lag3
  • Bølehøgda skole Lag1
  • Bølehøgda skole Lag2
  • Vestsiden skole Lag1
  • Vestsiden skole Lag2
  • Bratsbergkleiva skole Lag1
  • Bratsbergkleiva skole Lag2
  • Bratsbergkleiva skole Lag3
  • Bratsbergkleiva skole Lag4
  • Brattås skole Lag1
  • Brattås skole Lag2
  • Borge skole Lag1
  • Borge skole Lag2
  • Borge skole Lag3
  • Myrene skole Lag1
  • Gjerpen barneskole Lag1

7. Trinn (24 lag)

  • Moflata skole Lag1
  • Moflata skole Lag2
  • Bølehøgda skole Lag1
  • Bølehøgda skole Lag2
  • Grønli skole Lag1
  • Grønli skole Lag2
  • Vestsiden skole Lag1
  • Vestsiden skole Lag2
  • Bratsbergkleiva skole Lag1
  • Bratsbergkleiva skole Lag2
  • Brattås skole Lag1
  • Brattås skole Lag2
  • Borge skole Lag1
  • Borge skole Lag2
  • Borge skole Lag3
  • Myrene skole Lag1
  • Myrene skole Lag2
  • Stridsklev skole Lag1
  • Stridsklev skole Lag2
  • Klyve skole Lag1
  • Klyve skole Lag2
  • Klyve skole Lag3
  • Gjerpen barneskole Lag1
  • Gjerpen barneskole Lag2

Åpen klasse barnetrinn (9 lag)

  • Moflata skole Lag1
  • Åfoss skole Lag1
  • Bratsbergkleiva skole Lag1
  • Bratsbergkleiva skole Lag2
  • Brattås skole Lag2
  • Klyve skole Lag1
  • Gjerpen barneskole Lag2
  • Gjerpen barneskole Lag1
  • Gjerpen barneskole Lag3

8. Trinn (7 lag)

  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag1
  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag2
  • Vestsiden skole Lag1
  • Kjølnes Ungdomsskole Lag1
  • Kjølnes Ungdomsskole Lag2
  • Kjølnes Ungdomsskole Lag3
  • Stridsklev ungdomsskole Lag1

9. Trinn (12 lag)

  • Drangedal ungdomsskole Lag1
  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag1
  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag2
  • Vestsiden skole Lag1
  • Vestsiden skole Lag2
  • Kjølnes Ungdomsskole Lag1
  • Kjølnes Ungdomsskole Lag2
  • Kjølnes Ungdomsskole Lag3
  • Stridsklev ungdomsskole Lag1
  • Mæla ungdomsskole Lag1
  • Mæla ungdomsskole Lag2
  • Mæla ungdomsskole Lag3

Åpen klasse ungdomstrinn (5 lag)

  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag1
  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag2
  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag3
  • Telemark Toppidrett Ungdomsskole Lag4
  • Vestsiden skole Lag1