Haugesund friidrettsstadion

7 mai 201910:00 - 13:00

Sted

Arrangementssted:
Haugesund friidrettsstadion
Adresse:
Haakonsvegen, 5501 HAUGESUND

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Haugesund Idrettslag Friidrett
Nettside:
www.haugesundil.no
Navn kontaktperson:
Haugesund Idrettslag Friidrett
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Signe Emilsen
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (22 lag)

  • Mykje skole Lag1
  • Mykje skole Lag2
  • Solvang skole Lag1
  • Rossabø skole Lag1
  • Rossabø skole Lag2
  • Rossabø skole Lag3
  • Rossabø skole Lag4
  • Lillesund skole Lag1
  • Kolnes skole Lag1
  • Skåredalen skole Lag1
  • Skåredalen skole Lag2
  • Skåredalen skole Lag3
  • Skåredalen skole Lag4
  • Skåredalen skole Lag5
  • gard Lag1
  • gard Lag2
  • Solvang skole Lag1
  • Solvang skole Lag2
  • Førre Skole Lag1
  • Førre Skole Lag2
  • Steinerskolen i Haugesund Lag1
  • Hauge skole Lag1

7. Trinn (35 lag)

  • Mykje skole Lag1
  • Mykje skole Lag2
  • Solvang skole Lag1
  • Grinde skule Lag1
  • Grinde skule Lag2
  • Førre skole Lag1
  • Førre skole Lag2
  • Førre skole Lag3
  • Rossabø skole Lag1
  • Rossabø skole Lag2
  • Rossabø skole Lag3
  • Rossabø skole Lag4
  • Lillesund skole Lag1
  • Lillesund skole Lag2
  • Lillesund skole Lag3
  • Lillesund skole Lag4
  • Lillesund skole Lag5
  • Lillesund skole Lag6
  • Kolnes skole Lag1
  • Skåredalen skole Lag1
  • Skåredalen skole Lag2
  • Skåredalen skole Lag3
  • Skåredalen skole Lag4
  • Skåredalen skole Lag5
  • gard Lag1
  • gard Lag2
  • gard Lag3
  • gard Lag4
  • Frakkagjerd barneskole Lag1
  • Frakkagjerd barneskole Lag2
  • Hauge skole Lag1
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule Lag1
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule Lag2
  • Solvang skole Lag1
  • Solvang skole Lag2

Åpen klasse barnetrinn (19 lag)

  • Førland skule Lag1
  • Rossabø skole Lag1
  • Rossabø skole Lag1
  • Saltveit skole Lag1
  • Saltveit skole Lag2
  • Lillesund skole Lag1
  • Lillesund Lag1
  • Lillesund Lag2
  • Lillesund skole Lag1
  • Kolnes skole Lag1
  • Kolnes skole Lag2
  • Skåredalen skole Lag1
  • Steinerskolen i Haugesund Lag1
  • Brakahaug skole Lag1
  • Brakahaug skole Lag2
  • Brakahaug skole Lag3
  • Brakahaug skole Lag4
  • Brakahaug skole Lag5
  • Brakahaug skole Lag6

8. Trinn (1 lag)

  • Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1

9. Trinn (1 lag)

  • Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1

Åpen klasse ungdomstrinn (2 lag)

  • Steinerskolen i Haugesund Lag1
  • Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1

Kl 10:00 6. Trinn (8 lag)

  • Mykje skole Lag1 - Startnummer 340
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 341
  • Skåredalen skole Lag3 - Startnummer 342
  • Rossabø skole Lag1 - Startnummer 343
  • Lillesund skole Lag1 - Startnummer 344
  • Kolnes skole Lag1 - Startnummer 345
  • Skåredalen skole Lag1 - Startnummer 346
  • gard Lag1 - Startnummer 347

Kl 10:10 6. Trinn (8 lag)

  • Førre Skole Lag1 - Startnummer 348
  • Steinerskolen i Haugesund Lag1 - Startnummer 349
  • Hauge skole Lag1 - Startnummer 350
  • Mykje skole Lag2 - Startnummer 351
  • Rossabø skole Lag2 - Startnummer 352
  • Skåredalen skole Lag2 - Startnummer 353
  • gard Lag2 - Startnummer 354
  • Solvang skole Lag2 - Startnummer 355

Kl 10:20 6. Trinn (6 lag)

  • Førre Skole Lag2 - Startnummer 356
  • Rossabø skole Lag3 - Startnummer 357
  • Rossabø skole Lag4 - Startnummer 358
  • Skåredalen skole Lag4 - Startnummer 359
  • Skåredalen skole Lag5 - Startnummer 360
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 361

Kl 10:30 7. Trinn (7 lag)

  • Lillesund skole Lag4 - Startnummer 362
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 363
  • Grinde skule Lag1 - Startnummer 364
  • Førre skole Lag1 - Startnummer 365
  • Rossabø skole Lag1 - Startnummer 366
  • Lillesund skole Lag1 - Startnummer 367
  • Kolnes skole Lag1 - Startnummer 368

Kl 10:40 7. Trinn (7 lag)

  • Skåredalen skole Lag1 - Startnummer 369
  • gard Lag1 - Startnummer 370
  • Frakkagjerd barneskole Lag1 - Startnummer 371
  • Hauge skole Lag1 - Startnummer 372
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule Lag1 - Startnummer 373
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 374
  • Mykje skole Lag2 - Startnummer 375

Kl 10:50 7. Trinn (7 lag)

  • Grinde skule Lag2 - Startnummer 376
  • Førre skole Lag2 - Startnummer 377
  • Rossabø skole Lag2 - Startnummer 378
  • Lillesund skole Lag2 - Startnummer 379
  • Skåredalen skole Lag2 - Startnummer 380
  • gard Lag2 - Startnummer 381
  • Frakkagjerd barneskole Lag2 - Startnummer 382

Kl 11:00 7. Trinn (7 lag)

  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule Lag2 - Startnummer 383
  • Solvang skole Lag2 - Startnummer 384
  • Førre skole Lag3 - Startnummer 385
  • Rossabø skole Lag3 - Startnummer 386
  • Lillesund skole Lag3 - Startnummer 387
  • Skåredalen skole Lag3 - Startnummer 388
  • gard Lag3 - Startnummer 389

Kl 11:10 7. Trinn (7 lag)

  • gard Lag4 - Startnummer 390
  • Rossabø skole Lag4 - Startnummer 391
  • Lillesund skole Lag5 - Startnummer 392
  • Skåredalen skole Lag4 - Startnummer 393
  • Mykje skole Lag1 - Startnummer 394
  • Lillesund skole Lag6 - Startnummer 395
  • Skåredalen skole Lag5 - Startnummer 396

Kl 11:20 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Brakahaug skole Lag2 - Startnummer 397
  • Brakahaug skole Lag3 - Startnummer 398
  • Førland skule Lag1 - Startnummer 399
  • Lillesund Lag1 - Startnummer 400
  • Rossabø skole Lag1 - Startnummer 401
  • Saltveit skole Lag1 - Startnummer 402

Kl 11:30 Åpen klasse barnetrinn (7 lag)

  • Brakahaug skole Lag1 - Startnummer 403
  • Brakahaug skole Lag6 - Startnummer 404
  • Lillesund skole Lag1 - Startnummer 405
  • Kolnes skole Lag1 - Startnummer 406
  • Saltveit skole Lag2 - Startnummer 407
  • Skåredalen skole Lag1 - Startnummer 408
  • Steinerskolen i Haugesund Lag1 - Startnummer 409

Kl 11:40 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Lillesund Lag2 - Startnummer 410
  • Kolnes skole Lag2 - Startnummer 411
  • Lillesund skole Lag1 - Startnummer 412
  • Rossabø skole Lag1 - Startnummer 413
  • Brakahaug skole Lag4 - Startnummer 414
  • Brakahaug skole Lag5 - Startnummer 415

Kl 11:50 8. Trinn (1 lag)

  • Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1 - Startnummer 416

Kl 11:50 9. Trinn (1 lag)

  • Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1 - Startnummer 417

Kl 11:50 Åpen klasse ungdomstrinn (2 lag)

  • Steinerskolen i Haugesund Lag1 - Startnummer 418
  • Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1 - Startnummer 419
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
Mykje skole Lag1
Solvang skole Lag1
Skåredalen skole Lag3
Rossabø skole Lag1
Lillesund skole Lag1
Kolnes skole Lag1
Skåredalen skole Lag1
gard Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Førre Skole Lag1
Steinerskolen i Haugesund Lag1
Hauge skole Lag1
Mykje skole Lag2
Rossabø skole Lag2
Skåredalen skole Lag2
gard Lag2
Solvang skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Førre Skole Lag2
Rossabø skole Lag3
Rossabø skole Lag4
Skåredalen skole Lag4
Skåredalen skole Lag5
Solvang skole Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
Lillesund skole Lag4
Solvang skole Lag1
Grinde skule Lag1
Førre skole Lag1
Rossabø skole Lag1
Lillesund skole Lag1
Kolnes skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Skåredalen skole Lag1
gard Lag1
Frakkagjerd barneskole Lag1
Hauge skole Lag1
Tysværvåg barne- og ungdomsskule Lag1
Solvang skole Lag1
Mykje skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Grinde skule Lag2
Førre skole Lag2
Rossabø skole Lag2
Lillesund skole Lag2
Skåredalen skole Lag2
gard Lag2
Frakkagjerd barneskole Lag2

Heat 4

Plassering Lag Tid
Tysværvåg barne- og ungdomsskule Lag2
Solvang skole Lag2
Førre skole Lag3
Rossabø skole Lag3
Lillesund skole Lag3
Skåredalen skole Lag3
gard Lag3

Heat 5

Plassering Lag Tid
gard Lag4
Rossabø skole Lag4
Lillesund skole Lag5
Skåredalen skole Lag4
Mykje skole Lag1
Lillesund skole Lag6
Skåredalen skole Lag5

Heat 1

Plassering Lag Tid
Brakahaug skole Lag2
Brakahaug skole Lag3
Førland skule Lag1
Lillesund Lag1
Rossabø skole Lag1
Saltveit skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Brakahaug skole Lag1
Brakahaug skole Lag6
Lillesund skole Lag1
Kolnes skole Lag1
Saltveit skole Lag2
Skåredalen skole Lag1
Steinerskolen i Haugesund Lag1

Heat 3

Plassering Lag Tid
Lillesund Lag2
Kolnes skole Lag2
Lillesund skole Lag1
Rossabø skole Lag1
Brakahaug skole Lag4
Brakahaug skole Lag5

Heat 1

Plassering Lag Tid
Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
Steinerskolen i Haugesund Lag1
Danielsen ungdomsskole Haugesund Lag1