Askim Idrettspark

7 mai 201910:00 - 13:30

Sted

Arrangementssted:
Askim Idrettspark
Adresse:
Askim stadion, 1801 ASKIM

Praktisk info

Vi har over 1000 sitteplasser på tribunen, som også er overbygd med tak. Vi kommer til å ha kiosksalg. Husk å benytte søppelkassene, da vi gjerne vil slippe å plukke søppel i flere timer etter stevnet! Er det noen som ønsker å trene på stadion i forkant, er det bare å ta kontakt med friidrettsgruppa i Askim for å blir med på en trening.

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Askim IF Friidrett
Nettside:
www.askimfriidrett.no
Navn kontaktperson:
Lasse Jensen
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Unn Merete Lie Jæger
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:
80 lag stilte i Askim

80 lag stilte i Askim
0

8 mai 2019

80 lag stilte opp og fullførte Tinestafetten i Askim 7. mai. Det var god stemning i det som etter hvert ble et ganske bra vær etter en kjølig natt og morgen.
Resultatene er nå klare.
Bildet er av Askimbyens lag som vant 6. klasse

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Startlistene og heatene er klare

Startlistene og heatene er klare
0

20 april 2019

Startlistene med heatoppsett og tider er nå klare for TINEstafetten i Askim tirsdag 7. mai. Det er ti minutter mellom hvert heat i de ulike klassene, mens vi legger inn ti minutter ekstra mellom hvert trinn for at vi skal kunne ha en premieutdeling før neste trinn skal i gang.
Arrangøren har dessuten lagt inn en ekstra pause mellom 8. og 9. trinn for at alle må hjelpe til og rydde på tribunene, under tribunene og området rundt. Dette for at vi som arrangerer skal slippe å jobbe med rydding i 1-2 timer etter arrangementet er ferdig. Det blir hengt opp og delt ut søppelposer. Som vanlig har vi også kiosksalg med vafler, pølser, sjokolade, frukt, is m.m.
PS! Alle laglederne som henter startnummer må forsikre seg om at de har hentet riktig startnummer, ellers kan de bli flyttet til et annet heat. Finner man ut at man har feil startnummer, må man bytte med det laget man har forbyttet nummer med før man får starte. Vi trenger ikke lagoppstilling, da vi regner med at alle stiller innenfor reglementet.

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (11 lag)

  • Askimbyen skole Lag1
  • Askimbyen skole Lag2
  • Grøtvedt skole Lag1
  • Grøtvedt skole Lag2
  • Rom skole Lag1
  • Rom skole Lag2
  • Kirkefjerdingen skole Lag1
  • Moen skole Lag1
  • Moen skole Lag2
  • Mysen skole Lag1
  • Mysen skole Lag2

7. Trinn (20 lag)

  • Askimbyen skole Lag1
  • Askimbyen skole Lag2
  • Grøtvedt skole Lag1
  • Grøtvedt skole Lag2
  • Korsgård skole Lag1
  • Korsgård skole Lag2
  • Kirkeng skole Lag1
  • Tenor skole Lag1
  • Knapstad skole Lag1
  • Knapstad skole Lag2
  • Rom skole Lag1
  • Kirkefjerdingen skole Lag1
  • Moen skole Lag1
  • Moen skole Lag2
  • Spydeberg skole Lag1
  • Spydeberg skole Lag2
  • Mysen skole Lag1
  • Mysen skole Lag2
  • Mysen skole Lag3
  • Mysen skole Lag4

Åpen klasse barnetrinn (14 lag)

  • Askimbyen skole Lag1
  • Tenor skole Lag1
  • Trømborg Lag1
  • Trømborg Lag2
  • Trømborg Lag3
  • Trømborg Lag4
  • Knapstad skole Lag1
  • Rom skole Lag1
  • Rom skole Lag2
  • Rom skole Lag3
  • Rom skole Lag4
  • Steinerskolen in Indre Østfold Lag1
  • Steinerskolen in Indre Østfold Lag2
  • Spydeberg skole Lag1

8. Trinn (17 lag)

  • Trøgstad Lag1
  • Trøgstad Lag2
  • Eidsberg ungdomsskole Lag1
  • Eidsberg ungdomsskole Lag2
  • Knapstad barne- og ungdomsskole Lag1
  • Knapstad barne- og ungdomsskole Lag2
  • Askim ungdomsskole Lag1
  • Askim ungdomsskole Lag2
  • Askim ungdomsskole Lag3
  • Askim ungdomsskole Lag4
  • Askim ungdomsskole Lag5
  • Askim ungdomsskole Lag6
  • Askim ungdomsskole Lag7
  • Askim ungdomsskole Lag8
  • Spydeberg ungdomsskole Lag1
  • Spydeberg ungdomsskole Lag2
  • Spydeberg ungdomsskole Lag3

9. Trinn (18 lag)

  • Trøgstad Lag1
  • Trøgstad Lag2
  • Eidsberg ungdomsskole Lag1
  • Eidsberg ungdomsskole Lag2
  • Askim ungdomsskole Lag1
  • Askim ungdomsskole Lag2
  • Askim ungdomsskole Lag3
  • Askim ungdomsskole Lag4
  • Askim ungdomsskole Lag5
  • Askim ungdomsskole Lag6
  • Askim ungdomsskole Lag7
  • Askim ungdomsskole Lag8
  • Askim ungdomsskole Lag9
  • Spydeberg ungdomsskole Lag1
  • Spydeberg ungdomsskole Lag2
  • Knapstad Ungdomsskole Lag1
  • Knapstad Ungdomsskole Lag2
  • Knapstad Ungdomsskole Lag3

Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • Steinerskolen in Indre Østfold Lag1

Kl 10:00 6. Trinn (6 lag)

  • Askimbyen skole Lag1 - Startnummer 179
  • Grøtvedt skole Lag1 - Startnummer 180
  • Rom skole Lag1 - Startnummer 181
  • Kirkefjerdingen skole Lag1 - Startnummer 182
  • Moen skole Lag1 - Startnummer 183
  • Mysen skole Lag1 - Startnummer 184

Kl 10:10 6. Trinn (5 lag)

  • Askimbyen skole Lag2 - Startnummer 185
  • Grøtvedt skole Lag2 - Startnummer 186
  • Rom skole Lag2 - Startnummer 187
  • Moen skole Lag2 - Startnummer 188
  • Mysen skole Lag2 - Startnummer 189

Kl 10:30 7. Trinn (6 lag)

  • Askimbyen skole Lag1 - Startnummer 190
  • Grøtvedt skole Lag1 - Startnummer 191
  • Korsgård skole Lag1 - Startnummer 192
  • Kirkeng skole Lag1 - Startnummer 193
  • Tenor skole Lag1 - Startnummer 194
  • Knapstad skole Lag1 - Startnummer 195

Kl 10:40 7. Trinn (6 lag)

  • Rom skole Lag1 - Startnummer 196
  • Kirkefjerdingen skole Lag1 - Startnummer 197
  • Moen skole Lag1 - Startnummer 198
  • Spydeberg skole Lag1 - Startnummer 199
  • Mysen skole Lag1 - Startnummer 200
  • Askimbyen skole Lag2 - Startnummer 201

Kl 10:50 7. Trinn (6 lag)

  • Grøtvedt skole Lag2 - Startnummer 202
  • Korsgård skole Lag2 - Startnummer 203
  • Knapstad skole Lag2 - Startnummer 204
  • Moen skole Lag2 - Startnummer 205
  • Spydeberg skole Lag2 - Startnummer 206
  • Mysen skole Lag2 - Startnummer 207

Kl 11:00 7. Trinn (2 lag)

  • Mysen skole Lag3 - Startnummer 208
  • Mysen skole Lag4 - Startnummer 209

Kl 11:20 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Askimbyen skole Lag1 - Startnummer 210
  • Tenor skole Lag1 - Startnummer 211
  • Trømborg Lag1 - Startnummer 212
  • Knapstad skole Lag1 - Startnummer 213
  • Rom skole Lag1 - Startnummer 214
  • Steinerskolen in Indre Østfold Lag1 - Startnummer 215

Kl 11:30 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Spydeberg skole Lag1 - Startnummer 216
  • Trømborg Lag2 - Startnummer 217
  • Rom skole Lag2 - Startnummer 218
  • Steinerskolen in Indre Østfold Lag2 - Startnummer 219
  • Trømborg Lag3 - Startnummer 220
  • Rom skole Lag3 - Startnummer 221

Kl 11:40 Åpen klasse barnetrinn (2 lag)

  • Trømborg Lag4 - Startnummer 222
  • Rom skole Lag4 - Startnummer 223

Kl 12:00 8. Trinn (7 lag)

  • Trøgstad Lag1 - Startnummer 224
  • Eidsberg ungdomsskole Lag1 - Startnummer 225
  • Knapstad barne- og ungdomsskole Lag1 - Startnummer 226
  • Askim ungdomsskole Lag1 - Startnummer 227
  • Spydeberg ungdomsskole Lag1 - Startnummer 228
  • Trøgstad Lag2 - Startnummer 229
  • Eidsberg ungdomsskole Lag2 - Startnummer 230

Kl 12:10 8. Trinn (7 lag)

  • Knapstad barne- og ungdomsskole Lag2 - Startnummer 231
  • Askim ungdomsskole Lag2 - Startnummer 232
  • Spydeberg ungdomsskole Lag2 - Startnummer 233
  • Askim ungdomsskole Lag3 - Startnummer 234
  • Spydeberg ungdomsskole Lag3 - Startnummer 235
  • Askim ungdomsskole Lag4 - Startnummer 236
  • Askim ungdomsskole Lag5 - Startnummer 237

Kl 12:20 8. Trinn (3 lag)

  • Askim ungdomsskole Lag6 - Startnummer 238
  • Askim ungdomsskole Lag7 - Startnummer 239
  • Askim ungdomsskole Lag8 - Startnummer 240

Kl 12:50 9. Trinn (5 lag)

  • Trøgstad Lag1 - Startnummer 241
  • Eidsberg ungdomsskole Lag1 - Startnummer 242
  • Askim ungdomsskole Lag1 - Startnummer 243
  • Spydeberg ungdomsskole Lag1 - Startnummer 244
  • Knapstad Ungdomsskole Lag1 - Startnummer 245

Kl 13:00 9. Trinn (5 lag)

  • Trøgstad Lag2 - Startnummer 246
  • Eidsberg ungdomsskole Lag2 - Startnummer 247
  • Askim ungdomsskole Lag2 - Startnummer 248
  • Spydeberg ungdomsskole Lag2 - Startnummer 249
  • Knapstad Ungdomsskole Lag2 - Startnummer 250

Kl 13:10 9. Trinn (5 lag)

  • Askim ungdomsskole Lag3 - Startnummer 251
  • Knapstad Ungdomsskole Lag3 - Startnummer 252
  • Askim ungdomsskole Lag4 - Startnummer 253
  • Askim ungdomsskole Lag5 - Startnummer 254
  • Askim ungdomsskole Lag6 - Startnummer 255

Kl 13:20 9. Trinn (3 lag)

  • Askim ungdomsskole Lag7 - Startnummer 256
  • Askim ungdomsskole Lag8 - Startnummer 257
  • Askim ungdomsskole Lag9 - Startnummer 258

Kl 13:20 Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • Steinerskolen in Indre Østfold Lag1 - Startnummer 259
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
Askimbyen skole Lag1
Grøtvedt skole Lag1
Rom skole Lag1
Kirkefjerdingen skole Lag1
Moen skole Lag1
Mysen skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Askimbyen skole Lag2
Grøtvedt skole Lag2
Rom skole Lag2
Moen skole Lag2
Mysen skole Lag2

Heat 1

Plassering Lag Tid
Askimbyen skole Lag1
Grøtvedt skole Lag1
Korsgård skole Lag1
Kirkeng skole Lag1
Tenor skole Lag1
Knapstad skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Rom skole Lag1
Kirkefjerdingen skole Lag1
Moen skole Lag1
Spydeberg skole Lag1
Mysen skole Lag1
Askimbyen skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Grøtvedt skole Lag2
Korsgård skole Lag2
Knapstad skole Lag2
Moen skole Lag2
Spydeberg skole Lag2
Mysen skole Lag2

Heat 4

Plassering Lag Tid
Mysen skole Lag3
Mysen skole Lag4

Heat 1

Plassering Lag Tid
Askimbyen skole Lag1
Tenor skole Lag1
Trømborg Lag1
Knapstad skole Lag1
Rom skole Lag1
Steinerskolen in Indre Østfold Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Spydeberg skole Lag1
Trømborg Lag2
Rom skole Lag2
Steinerskolen in Indre Østfold Lag2
Trømborg Lag3
Rom skole Lag3

Heat 3

Plassering Lag Tid
Trømborg Lag4
Rom skole Lag4

Heat 1

Plassering Lag Tid
Trøgstad Lag1
Eidsberg ungdomsskole Lag1
Knapstad barne- og ungdomsskole Lag1
Askim ungdomsskole Lag1
Spydeberg ungdomsskole Lag1
Trøgstad Lag2
Eidsberg ungdomsskole Lag2

Heat 2

Plassering Lag Tid
Knapstad barne- og ungdomsskole Lag2
Askim ungdomsskole Lag2
Spydeberg ungdomsskole Lag2
Askim ungdomsskole Lag3
Spydeberg ungdomsskole Lag3
Askim ungdomsskole Lag4
Askim ungdomsskole Lag5

Heat 3

Plassering Lag Tid
Askim ungdomsskole Lag6
Askim ungdomsskole Lag7
Askim ungdomsskole Lag8

Heat 1

Plassering Lag Tid
Trøgstad Lag1
Eidsberg ungdomsskole Lag1
Askim ungdomsskole Lag1
Spydeberg ungdomsskole Lag1
Knapstad Ungdomsskole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Trøgstad Lag2
Eidsberg ungdomsskole Lag2
Askim ungdomsskole Lag2
Spydeberg ungdomsskole Lag2
Knapstad Ungdomsskole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Askim ungdomsskole Lag3
Knapstad Ungdomsskole Lag3
Askim ungdomsskole Lag4
Askim ungdomsskole Lag5
Askim ungdomsskole Lag6

Heat 4

Plassering Lag Tid
Askim ungdomsskole Lag7
Askim ungdomsskole Lag8
Askim ungdomsskole Lag9

Heat 1

Plassering Lag Tid
Steinerskolen in Indre Østfold Lag1