Raufoss Stadion

7 mai 201918:00 - 20:00

Sted

Arrangementssted:
Raufoss Stadion
Adresse:
Raufoss, 2830 RAUFOSS

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Raufoss IL Friidrett
Nettside:
Navn kontaktperson:
Åsa Artelius
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bård Venholen
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:
Resultater

Resultater
0

10 mai 2019

Resultater

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Resultat

Kommentarer

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (13 lag)

  • Raufoss skole Lag1
  • Raufoss skole Lag2
  • Korta skole Lag1
  • Korta skole Lag2
  • Kapp skole Lag1
  • Kapp skole Lag2
  • Gjøvik Lag1
  • Gjøvik Lag2
  • Hoffsvangen skole Lag1
  • Hoffsvangen skole Lag2
  • Kapp skole Lag1
  • Kolbu skole Lag1
  • Bøverbru skole Lag1

7. Trinn (14 lag)

  • Raufoss skole Lag1
  • Raufoss skole Lag2
  • Korta skole Lag1
  • Korta skole Lag2
  • Korta skole Lag3
  • Kapp skole Lag1
  • Kapp skole Lag2
  • Gjøvik skole Lag1
  • Thune skole Lag1
  • Hoffsvangen skole Lag1
  • Hoffsvangen skole Lag2
  • Kolbu skole Lag1
  • Bøverbru skole Lag1
  • Bøverbru skole Lag2

Åpen klasse barnetrinn (4 lag)

  • Raufoss skole Lag1
  • Raufoss skole Lag2
  • Thune skole Lag1
  • Thune skole Lag2

8. Trinn (3 lag)

  • Reinsvoll ungdomsskole Lag1
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag2
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag3

9. Trinn (6 lag)

  • Reinsvoll ungdomsskole Lag1
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag2
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag3
  • Raufoss ungdomsskole Lag1
  • Raufoss ungdomsskole Lag2
  • Raufoss ungdomsskole Lag3

Kl 18:00 6. Trinn (13 lag)

  • Raufoss skole Lag1 - Startnummer 2670
  • Korta skole Lag1 - Startnummer 2671
  • Kapp skole Lag1 - Startnummer 2672
  • Gjøvik Lag1 - Startnummer 2673
  • Hoffsvangen skole Lag1 - Startnummer 2674
  • Bøverbru skole Lag1 - Startnummer 2675
  • Kapp skole Lag1 - Startnummer 2676
  • Kolbu skole Lag1 - Startnummer 2677
  • Raufoss skole Lag2 - Startnummer 2678
  • Korta skole Lag2 - Startnummer 2679
  • Hoffsvangen skole Lag2 - Startnummer 2680
  • Gjøvik Lag2 - Startnummer 2681
  • Kapp skole Lag2 - Startnummer 2682

Kl 18:15 7. Trinn (7 lag)

  • Raufoss skole Lag1 - Startnummer 2683
  • Korta skole Lag1 - Startnummer 2684
  • Kapp skole Lag1 - Startnummer 2685
  • Gjøvik skole Lag1 - Startnummer 2686
  • Thune skole Lag1 - Startnummer 2687
  • Hoffsvangen skole Lag1 - Startnummer 2688
  • Kolbu skole Lag1 - Startnummer 2689

Kl 18:30 7. Trinn (7 lag)

  • Bøverbru skole Lag1 - Startnummer 2690
  • Raufoss skole Lag2 - Startnummer 2691
  • Korta skole Lag2 - Startnummer 2692
  • Kapp skole Lag2 - Startnummer 2693
  • Hoffsvangen skole Lag2 - Startnummer 2694
  • Bøverbru skole Lag2 - Startnummer 2695
  • Korta skole Lag3 - Startnummer 2696

Kl 18:45 Åpen klasse barnetrinn (4 lag)

  • Raufoss skole Lag1 - Startnummer 2697
  • Thune skole Lag1 - Startnummer 2698
  • Raufoss skole Lag2 - Startnummer 2699
  • Thune skole Lag2 - Startnummer 2700

Kl 19:00 8. Trinn (3 lag)

  • Reinsvoll ungdomsskole Lag1 - Startnummer 2701
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag2 - Startnummer 2702
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag3 - Startnummer 2703

Kl 19:15 9. Trinn (6 lag)

  • Reinsvoll ungdomsskole Lag1 - Startnummer 2704
  • Raufoss ungdomsskole Lag1 - Startnummer 2705
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag2 - Startnummer 2706
  • Raufoss ungdomsskole Lag2 - Startnummer 2707
  • Reinsvoll ungdomsskole Lag3 - Startnummer 2708
  • Raufoss ungdomsskole Lag3 - Startnummer 2709
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
Raufoss skole Lag1
Korta skole Lag1
Kapp skole Lag1
Gjøvik Lag1
Hoffsvangen skole Lag1
Bøverbru skole Lag1
Kapp skole Lag1
Kolbu skole Lag1
Raufoss skole Lag2
Korta skole Lag2
Hoffsvangen skole Lag2
Gjøvik Lag2
Kapp skole Lag2

Heat 1

Plassering Lag Tid
Raufoss skole Lag1
Korta skole Lag1
Kapp skole Lag1
Gjøvik skole Lag1
Thune skole Lag1
Hoffsvangen skole Lag1
Kolbu skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Bøverbru skole Lag1
Raufoss skole Lag2
Korta skole Lag2
Kapp skole Lag2
Hoffsvangen skole Lag2
Bøverbru skole Lag2
Korta skole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
Raufoss skole Lag1
Thune skole Lag1
Raufoss skole Lag2
Thune skole Lag2

Heat 1

Plassering Lag Tid
Reinsvoll ungdomsskole Lag1
Reinsvoll ungdomsskole Lag2
Reinsvoll ungdomsskole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
Reinsvoll ungdomsskole Lag1
Raufoss ungdomsskole Lag1
Reinsvoll ungdomsskole Lag2
Raufoss ungdomsskole Lag2
Reinsvoll ungdomsskole Lag3
Raufoss ungdomsskole Lag3