Friidrettsbanen i Gausdal

7 mai 201910:00 - 14:00

Sted

Arrangementssted:
Friidrettsbanen i Gausdal
Adresse:
Linflåa, 2651 ØSTRE GAUSDAL

Praktisk info

Husk klær etter værforhold, litt ekstra mat og klær i sekken er lurt. Fint om det er med heiagjenger. Velkommen!

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Gausdal Videregående Skole
Nettside:
http://www.gausdal.vgs.no/
Navn kontaktperson:
clary-anne k. hammershaug
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bård Venholen
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

vinnerne!

Kommentarer

Legg igjen din kommentar

Bildredryss fra Tinestafetten i Gausdal

Kommentarer

Legg igjen din kommentar

Navn på deltagere
0

2 mai 2019

Til informasjon. Pga. personvernhensyn har Tinestafetten i år valgt å ikke åpne opp for å skrive inn navn på deltagere i nettsystemet, beklager dette.

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (12 lag)

  • Søre Ål skole Lag1
  • Søre Ål skole Lag2
  • Søre Ål skole Lag3
  • Engjom/Fjerdum skole Lag1
  • Solvang skole Lag1
  • Solvang skole Lag2
  • Jørstadmoen skole Lag1
  • Jørstadmoen skole Lag2
  • Jørstadmoen skole Lag3
  • Jørstadmoen skole Lag4
  • Vingar skole Lag1
  • Follebu skole Lag1

7. Trinn (14 lag)

  • Søre Ål skole Lag1
  • Søre Ål skole Lag2
  • Søre Ål skole Lag3
  • Engjom/Fjerdum skole Lag1
  • Engjom/Fjerdum skole Lag2
  • Solvang skole Lag1
  • Solvang skole Lag2
  • Jørstadmoen skole Lag1
  • Jørstadmoen skole Lag2
  • Jørstadmoen skole Lag3
  • Jørstadmoen skole Lag4
  • Vingar skole Lag1
  • Vingar skole Lag2
  • Vingar skole Lag3

Åpen klasse barnetrinn (12 lag)

  • Søre Ål skole Lag1
  • Engjom/Fjerdum skole Lag1
  • Engjom/Fjerdum skole Lag2
  • Solvang skole Lag1
  • Solvang skole Lag2
  • Lillehammer Steinerskole Lag1
  • Lillehammer Steinerskole Lag2
  • Aurvoll skole Lag1
  • Forset skole Lag1
  • Forset skole Lag2
  • Forset skole Lag3
  • Follebu skole Lag1

8. Trinn (7 lag)

  • Øyer ungdomsskole Lag1
  • Gausdal ungdomsskole Lag1
  • Gausdal ungdomsskole Lag2
  • Åretta ungdomsskole Lag1
  • Åretta ungdomsskole Lag2
  • NTG u-skole Lag1
  • NTG u-skole Lag2

9. Trinn (5 lag)

  • Øyer ungdomsskole Lag1
  • Gausdal ungdomsskole Lag1
  • Åretta ungdomsskole Lag1
  • Åretta ungdomsskole Lag2
  • NTG u-skole Lag1

Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • NTG u-skole Lag1

Kl 10:00 6. Trinn (6 lag)

  • Søre Ål skole Lag1 - Startnummer 1894
  • Engjom/Fjerdum skole Lag1 - Startnummer 1895
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 1896
  • Jørstadmoen skole Lag1 - Startnummer 1897
  • Vingar skole Lag1 - Startnummer 1898
  • Søre Ål skole Lag2 - Startnummer 1899

Kl 10:10 6. Trinn (6 lag)

  • Follebu skole Lag1 - Startnummer 1900
  • Solvang skole Lag2 - Startnummer 1901
  • Jørstadmoen skole Lag2 - Startnummer 1902
  • Søre Ål skole Lag3 - Startnummer 1903
  • Jørstadmoen skole Lag3 - Startnummer 1904
  • Jørstadmoen skole Lag4 - Startnummer 1905

Kl 10:20 7. Trinn (5 lag)

  • Søre Ål skole Lag1 - Startnummer 1906
  • Jørstadmoen skole Lag1 - Startnummer 1907
  • Engjom/Fjerdum skole Lag1 - Startnummer 1908
  • Vingar skole Lag1 - Startnummer 1909
  • Jørstadmoen skole Lag4 - Startnummer 1910

Kl 10:30 7. Trinn (5 lag)

  • Søre Ål skole Lag2 - Startnummer 1911
  • Jørstadmoen skole Lag2 - Startnummer 1912
  • Engjom/Fjerdum skole Lag2 - Startnummer 1913
  • Vingar skole Lag2 - Startnummer 1914
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 1915

Kl 10:40 7. Trinn (4 lag)

  • Søre Ål skole Lag3 - Startnummer 1916
  • Jørstadmoen skole Lag3 - Startnummer 1917
  • Vingar skole Lag3 - Startnummer 1918
  • Solvang skole Lag2 - Startnummer 1919

Kl 10:50 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Forset skole Lag2 - Startnummer 1920
  • Forset skole Lag1 - Startnummer 1921
  • Follebu skole Lag1 - Startnummer 1930
  • Engjom/Fjerdum skole Lag1 - Startnummer 1922
  • Solvang skole Lag1 - Startnummer 1923
  • Lillehammer Steinerskole Lag1 - Startnummer 1924

Kl 11:00 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Forset skole Lag3 - Startnummer 1929
  • Aurvoll skole Lag1 - Startnummer 1925
  • Engjom/Fjerdum skole Lag2 - Startnummer 1926
  • Solvang skole Lag2 - Startnummer 1927
  • Lillehammer Steinerskole Lag2 - Startnummer 1928
  • Søre Ål skole Lag1

Kl 11:10 8. Trinn (4 lag)

  • Øyer ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1931
  • Gausdal ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1932
  • Åretta ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1933
  • NTG u-skole Lag1 - Startnummer 1934

Kl 11:20 8. Trinn (3 lag)

  • NTG u-skole Lag2 - Startnummer 1935
  • Gausdal ungdomsskole Lag2 - Startnummer 1936
  • Åretta ungdomsskole Lag2 - Startnummer 1937

Kl 11:30 9. Trinn (5 lag)

  • Øyer ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1944
  • Gausdal ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1939
  • Åretta ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1940
  • NTG u-skole Lag1 - Startnummer 1941
  • Åretta ungdomsskole Lag2 - Startnummer 1942

Kl 11:30 Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • NTG u-skole Lag1
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Søre Ål skole Lag1 04:40.000
2 Vingar skole Lag1 04:52.000
3 Engjom/Fjerdum skole Lag1 04:53.000
4 Solvang skole Lag1 04:54.000
5 Søre Ål skole Lag2 05:05.000
Jørstadmoen skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Follebu skole Lag1 04:44.000
2 Jørstadmoen skole Lag2 04:50.000
3 Søre Ål skole Lag3 04:53.000
4 Solvang skole Lag2 05:12.000
Jørstadmoen skole Lag3
Jørstadmoen skole Lag4

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Engjom/Fjerdum skole Lag1 04:25.000
2 Vingar skole Lag1 04:35.000
3 Søre Ål skole Lag1 04:39.000
Jørstadmoen skole Lag1
Jørstadmoen skole Lag4

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Solvang skole Lag1 04:23.000
2 Vingar skole Lag2 04:33.000
3 Søre Ål skole Lag2 04:34.000
4 Engjom/Fjerdum skole Lag2 04:50.000
Jørstadmoen skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
1 Vingar skole Lag3 04:19.000
2 Jørstadmoen skole Lag3 04:25.000
3 Søre Ål skole Lag3 04:45.900
3 Solvang skole Lag2 04:45.900

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Lillehammer Steinerskole Lag1 05:02.000
2 Forset skole Lag2 05:08.000
2 Follebu skole Lag1 05:08.000
4 Solvang skole Lag1 05:30.000
5 Engjom/Fjerdum skole Lag1 05:33.000
Forset skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Aurvoll skole Lag1 04:22.000
2 Solvang skole Lag2 04:35.000
3 Søre Ål skole Lag1 04:47.000
4 Forset skole Lag3 04:51.000
5 Engjom/Fjerdum skole Lag2 04:55.000
6 Lillehammer Steinerskole Lag2 05:08.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Åretta ungdomsskole Lag1 03:53.000
2 Gausdal ungdomsskole Lag1 03:58.000
3 NTG u-skole Lag1 04:13.000
Øyer ungdomsskole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 NTG u-skole Lag2 04:01.000
2 Åretta ungdomsskole Lag2 04:03.000
3 Gausdal ungdomsskole Lag2 04:12.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Åretta ungdomsskole Lag1 03:44.000
2 NTG u-skole Lag1 03:58.000
3 Gausdal ungdomsskole Lag1 04:07.000
4 Åretta ungdomsskole Lag2 04:10.000
Øyer ungdomsskole Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 NTG u-skole Lag1 03:50.000