Blåbærmyra

7 mai 201918:00 - 20:00

Sted

Arrangementssted:
Blåbærmyra
Adresse:
Fagernes idrettspark, 2900 FAGERNES

Praktisk info

Velkommen til Tinestafetten 2019. Det er fint om alle lagledere er på plass senest 17.30 for å hente startnummer. Som i fjor, prøver vi å arrangere dropin på 60m. etter at stafettene er ferdig.

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Fagernes IL friidrett
Nettside:
Navn kontaktperson:
Rune Halle
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bård Venholen
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (5 lag)

  • Nord-Aurdal barneskole Lag1
  • Nord-Aurdal barneskole Lag2
  • Nord-Aurdal barneskole Lag3
  • Vestre Slidre Skule Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag2

7. Trinn (4 lag)

  • Nord-Aurdal barneskole Lag1
  • Lidar Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag2

Åpen klasse barnetrinn (12 lag)

  • Nord-Aurdal barneskole Lag1
  • Nord-Aurdal barneskole Lag2
  • Nord-Aurdal barneskole Lag3
  • Nord-Aurdal barneskole Lag4
  • Nord-Aurdal barneskole Lag5
  • Nord-Aurdal barneskole Lag6
  • Lidar Lag1
  • Lidar Lag2
  • Rogne skule Lag1
  • Fagernes IL friidrett Lag1
  • Fagernes IL friidrett Lag2
  • Vestre Slidre Skule Lag1

8. Trinn (5 lag)

  • Nord-Aurdal ungdomsskole Lag1
  • Nord-Aurdal ungdomsskole Lag2
  • Øystre Slidre barne- og ungdomsskule Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag2

9. Trinn (3 lag)

  • Nord-Aurdal ungdomsskole Lag1
  • Fagernes IL friidrett Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag1

Åpen klasse ungdomstrinn (2 lag)

  • Fagernes IL friidrett Lag1
  • Vestre Slidre Skule Lag1

Kl 18:00 6. Trinn (5 lag)

  • Nord-Aurdal barneskole Lag1 - Startnummer 3373
  • Vestre Slidre Skule Lag1 - Startnummer 3376
  • Nord-Aurdal barneskole Lag2 - Startnummer 3374
  • Vestre Slidre Skule Lag2 - Startnummer 3377
  • Nord-Aurdal barneskole Lag3 - Startnummer 3375

Kl 18:10 7. Trinn (4 lag)

  • Nord-Aurdal barneskole Lag1 - Startnummer 3378
  • Lidar Lag1 - Startnummer 3379
  • Vestre Slidre Skule Lag1 - Startnummer 3380
  • Vestre Slidre Skule Lag2 - Startnummer 3381

Kl 18:20 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Nord-Aurdal barneskole Lag1 - Startnummer 3382
  • Lidar Lag1 - Startnummer 3383
  • Rogne skule Lag1 - Startnummer 3385
  • Vestre Slidre Skule Lag1 - Startnummer 3386
  • Nord-Aurdal barneskole Lag2 - Startnummer 3387
  • Lidar Lag2 - Startnummer 3384

Kl 18:30 Åpen klasse barnetrinn (6 lag)

  • Fagernes IL friidrett Lag1 - Startnummer 3392
  • Fagernes IL friidrett Lag2 - Startnummer 3393
  • Nord-Aurdal barneskole Lag3 - Startnummer 3388
  • Nord-Aurdal barneskole Lag4 - Startnummer 3389
  • Nord-Aurdal barneskole Lag5 - Startnummer 3390
  • Nord-Aurdal barneskole Lag6 - Startnummer 3391

Kl 18:40 8. Trinn (5 lag)

  • Nord-Aurdal ungdomsskole Lag1 - Startnummer 3394
  • Øystre Slidre barne- og ungdomsskule Lag1 - Startnummer 3396
  • Vestre Slidre Skule Lag1 - Startnummer 3397
  • Nord-Aurdal ungdomsskole Lag2 - Startnummer 3395
  • Vestre Slidre Skule Lag2 - Startnummer 3398

Kl 18:50 9. Trinn (3 lag)

  • Nord-Aurdal ungdomsskole Lag1 - Startnummer 3399
  • Vestre Slidre Skule Lag1 - Startnummer 3400
  • Fagernes IL friidrett Lag1 - Startnummer 3403

Kl 18:50 Åpen klasse ungdomstrinn (2 lag)

  • Fagernes IL friidrett Lag1 - Startnummer 3401
  • Vestre Slidre Skule Lag1 - Startnummer 3402
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Vestre Slidre Skule Lag1 04:42.100
2 Nord-Aurdal barneskole Lag2 05:08.600
3 Nord-Aurdal barneskole Lag1 05:09.600
Vestre Slidre Skule Lag2
Nord-Aurdal barneskole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Lidar Lag1 04:32.700
2 Vestre Slidre Skule Lag1 04:41.000
3 Nord-Aurdal barneskole Lag1 04:41.500
4 Vestre Slidre Skule Lag2 04:59.800

Heat 1

Plassering Lag Tid
Nord-Aurdal barneskole Lag1 05:58.800
Lidar Lag1 04:55.600
Rogne skule Lag1 05:02.600
Vestre Slidre Skule Lag1 04:39.900
Nord-Aurdal barneskole Lag2
Lidar Lag2

Heat 2

Plassering Lag Tid
Fagernes IL friidrett Lag1
Fagernes IL friidrett Lag2
Nord-Aurdal barneskole Lag3 05:26.800
Nord-Aurdal barneskole Lag4 05:29.500
Nord-Aurdal barneskole Lag5 05:16.700
Nord-Aurdal barneskole Lag6 05:37.500

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Øystre Slidre barne- og ungdomsskule Lag1 04:14.400
2 Nord-Aurdal ungdomsskole Lag1 04:16.800
3 Vestre Slidre Skule Lag1 04:25.700
4 Vestre Slidre Skule Lag2 04:29.500
5 Nord-Aurdal ungdomsskole Lag2 04:40.600

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Nord-Aurdal ungdomsskole Lag1 04:00.600
2 Vestre Slidre Skule Lag1 04:19.800
Fagernes IL friidrett Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
Fagernes IL friidrett Lag1
Vestre Slidre Skule Lag1