Guldbergaunet

7 mai 201911:00 - 14:00

Sted

Arrangementssted:
Guldbergaunet
Adresse:
Gulbergaunet, 7716 STEINKJER

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Steinkjer Friidrettsklubb
Nettside:
steinkjerfik.no
Navn kontaktperson:
Petter Spolen
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Geir Nordtømme
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:
FINALEN!

FINALEN!
0

21 mai 2019

Da er vi i gang med en enkel innføring i friidrettsøvelsene for alle lag som er kvalifisert til finalen og deres klassekamerater. For dere som har lyst å prøve mer friidrett oppfordrer vi dere til å ta kontakt med klubber nært der dere bor eller med Nord-Trøndelag friidrettskrets v/ geir.nordtomme@friidrett.no for mer informasjon. Legger ved innbydelse til friidrettsamling lørdag 25.mai. Om noen har lyst å delta er det bare å melde seg på. Påmeldingsinformasjon finner dere i info-skrivet.
RESULTATLISTER TINESTAFETTFINALEN LIGGER NÅ SOM VEDLEGG PÅ DENNE SIDEN OG PÅ:
www.friidrett.no/k/nord-trondelag/ Her finner dere også masse annet relevant friidrettstoff!

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Kvalifisert lag til FINALEN m/tidsskjema
0

13 mai 2019

Her kommer oppsett på kvalifiserte lag til FINALEN. Her ser du også når dere har start.
MRK: Dagen starter kl 0930 med utlevering av statnummer og inndeling i grupper. Vær derfor presis slik at vi ikke mister tid. Vi starter som tidligere med litt felles oppvarming før hver gruppe går til sitt øvings sted og deretter blir det rullering mellom de forskjellige stasjonene slik at alle får prøvd de forskjellige øvelsene (sammen sine lærere/lagledere) under ledelse av elever fra Landslinje friidrett og øvrige friidretts elever ved idrettsfag ved Steinkjer videregående skole. Ta gjerne med klassekamerater slik at de også kan få prøve litt friidrett :-)
VEL MØTT TIL ALLE !

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Resultatlister fra sonestevnet Tinestafett Guldbergaunet
0

8 mai 2019

Her kommer komplett REVIDERT resultatliste fra Tinestafetten på Guldbergaunet 7.mai 2019. De 2 beste lag fra hver klasse er kvalifisert til FINALEN 21.mai på Guldbergaunet idrettspark. Om lag som er kvalifisert av årsaker IKKE kan stille MÅ det gis tilbakemelding så snart som mulig til: geir.nordtomme@friidrett.no slik at nye lag kan kalles inn.

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Tinestafetten FINALE dagen!
0

3 mai 2019

Her finner du informasjon om FINALEN i årets Tinestafett i "Nord-Trøndelag".
Se vedlegget under.

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Info Tinestafett sonestevne 7.mai
0

3 mai 2019

Velkommen til Guldbergaunet og sonestevne i Tinestafetten 2019. Det er påmeldt 109 lag så det vil bli folksomt. Første start er kl 1100. Før dette vil vi gjennomføre en felles oppvarming. Denne starter ca kl 1040. Startnummer og T-skjorter deles ut fra kl 1000. Siste heat ca kl 1300. Komplett startliste vil komme ila. fredag eller lørdag.

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (25 lag)

  • Binde skole Lag1
  • Henning skole Lag1
  • Steinkjer skole Lag1
  • Steinkjer skole Lag2
  • Steinkjer skole Lag3
  • Steinkjer skole Lag4
  • Kvam skole Lag1
  • Beitstad skole Lag1
  • Beitstad skole Lag2
  • Egge barneskole Lag1
  • Egge barneskole Lag2
  • Egge barneskole Lag3
  • Egge barneskole Lag4
  • Byafossen Lag1
  • Sakshaug skole Lag1
  • Sakshaug skole Lag2
  • Sandvollan skole Lag1
  • Malm skole Lag1
  • Mære skole Lag1
  • Mære skole Lag2
  • Mære skole Lag3
  • Mære skole Lag4
  • Namdalseid skole Lag1
  • Røra skole Lag1
  • Røra skole Lag2

7. Trinn (28 lag)

  • Binde skole Lag1
  • Binde skole Lag2
  • Steinkjer skole Lag1
  • Steinkjer skole Lag2
  • Steinkjer skole Lag3
  • Steinkjer skole Lag4
  • Steinkjer skole Lag5
  • Lø skole Lag1
  • Lø skole Lag3
  • Beitstad skole Lag1
  • Egge barneskole Lag1
  • Egge barneskole Lag2
  • Egge barneskole Lag3
  • Egge barneskole Lag4
  • Sakshaug skole Lag1
  • Sakshaug skole Lag2
  • Sandvollan skole Lag1
  • Malm skole Lag1
  • Byafossen skole Lag1
  • Byafossen skole Lag2
  • Mære skole Lag1
  • Mære skole Lag2
  • Mære skole Lag3
  • Namdalseid skole Lag1
  • Namdalseid skole Lag2
  • Kvam skole Lag1
  • Kvam skole Lag2
  • Røra skole Lag1

Åpen klasse barnetrinn (16 lag)

  • Henning skole Lag1
  • Steinkjer skole Lag1
  • Steinkjer skole Lag2
  • Steinkjer skole Lag1
  • Kvam skole Lag1
  • Lø skole Lag1
  • Beitstad skole Lag1
  • Egge barneskole Lag1
  • Byafossen Lag1
  • Sakshaug skole Lag1
  • Malm skole Lag1
  • Ogndal Lag1
  • Ogndal Lag2
  • Byafossen skole Lag1
  • Mære skole Lag1
  • Mære skole Lag2

8. Trinn (26 lag)

  • Malm skole Lag1
  • Namdalseid skole Lag1
  • Inderøy ungdomsskole Lag1
  • Inderøy ungdomsskole Lag2
  • Inderøy ungdomsskole Lag3
  • Inderøy ungdomsskole Lag4
  • Inderøy ungdomsskole Lag5
  • Inderøy ungdomsskole Lag6
  • Inderøy ungdomsskole Lag7
  • Inderøy ungdomsskole Lag8
  • Steinkjer ungdomsskole Lag1
  • Steinkjer ungdomsskole Lag2
  • Steinkjer ungdomsskole Lag3
  • Steinkjer ungdomsskole Lag4
  • Steinkjer ungdomsskole Lag5
  • Steinkjer ungdomsskole Lag6
  • Steinkjer ungdomsskole Lag7
  • Steinkjer ungdomsskole Lag8
  • Steinkjer ungdomsskole Lag9
  • Steinkjer ungdomsskole Lag10
  • Steinkjer ungdomsskole Lag11
  • Steinkjer ungdomsskole Lag12
  • Egge ungdomsskole Lag1
  • Egge ungdomsskole Lag2
  • Egge ungdomsskole Lag3
  • Egge ungdomsskole Lag4

9. Trinn (13 lag)

  • Malm skole Lag1
  • Namdalseid skole Lag1
  • Inderøy ungdomsskole Lag1
  • Inderøy ungdomsskole Lag2
  • Inderøy ungdomsskole Lag3
  • Inderøy ungdomsskole Lag4
  • Steinkjer ungdomsskole Lag1
  • Steinkjer ungdomsskole Lag2
  • Egge ungdomsskole Lag1
  • Egge ungdomsskole Lag2
  • Egge ungdomsskole Lag3
  • Egge ungdomsskole Lag4
  • Egge ungdomsskole Lag5

Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • Malm skole Lag1

Kl 11:00 6. Trinn (9 lag)

  • Binde skole Lag1 - Startnummer 1
  • Henning skole Lag1 - Startnummer 2
  • Steinkjer skole Lag1 - Startnummer 3
  • Kvam skole Lag1 - Startnummer 4
  • Beitstad skole Lag1 - Startnummer 5
  • Egge barneskole Lag1 - Startnummer 6
  • Byafossen Lag1 - Startnummer 7
  • Sakshaug skole Lag1 - Startnummer 8
  • Sandvollan skole Lag1 - Startnummer 9

Kl 11:10 6. Trinn (9 lag)

  • Malm skole Lag1 - Startnummer 10
  • Mære skole Lag1 - Startnummer 11
  • Namdalseid skole Lag1 - Startnummer 12
  • Røra skole Lag1 - Startnummer 13
  • Steinkjer skole Lag2 - Startnummer 14
  • Beitstad skole Lag2 - Startnummer 15
  • Egge barneskole Lag2 - Startnummer 16
  • Sakshaug skole Lag2 - Startnummer 17
  • Mære skole Lag2 - Startnummer 18

Kl 11:20 6. Trinn (7 lag)

  • Røra skole Lag2 - Startnummer 19
  • Steinkjer skole Lag3 - Startnummer 20
  • Egge barneskole Lag3 - Startnummer 21
  • Mære skole Lag3 - Startnummer 22
  • Steinkjer skole Lag4 - Startnummer 23
  • Egge barneskole Lag4 - Startnummer 24
  • Mære skole Lag4 - Startnummer 25

Kl 11:30 7. Trinn (10 lag)

  • Binde skole Lag1 - Startnummer 26
  • Steinkjer skole Lag1 - Startnummer 27
  • Lø skole Lag1 - Startnummer 28
  • Beitstad skole Lag1 - Startnummer 29
  • Egge barneskole Lag1 - Startnummer 30
  • Sakshaug skole Lag1 - Startnummer 31
  • Sandvollan skole Lag1 - Startnummer 32
  • Malm skole Lag1 - Startnummer 33
  • Byafossen skole Lag1 - Startnummer 34
  • Mære skole Lag1 - Startnummer 35

Kl 11:40 7. Trinn (10 lag)

  • Namdalseid skole Lag1 - Startnummer 36
  • Kvam skole Lag1 - Startnummer 37
  • Røra skole Lag1 - Startnummer 38
  • Binde skole Lag2 - Startnummer 39
  • Steinkjer skole Lag2 - Startnummer 40
  • Egge barneskole Lag2 - Startnummer 41
  • Sakshaug skole Lag2 - Startnummer 42
  • Byafossen skole Lag2 - Startnummer 43
  • Mære skole Lag2 - Startnummer 44
  • Namdalseid skole Lag2 - Startnummer 45

Kl 11:50 7. Trinn (8 lag)

  • Kvam skole Lag2 - Startnummer 46
  • Steinkjer skole Lag3 - Startnummer 47
  • Lø skole Lag3 - Startnummer 48
  • Egge barneskole Lag3 - Startnummer 49
  • Mære skole Lag3 - Startnummer 50
  • Steinkjer skole Lag4 - Startnummer 51
  • Egge barneskole Lag4 - Startnummer 52
  • Steinkjer skole Lag5 - Startnummer 53

Kl 12:00 8. Trinn (7 lag)

  • Malm skole Lag1 - Startnummer 70
  • Namdalseid skole Lag1 - Startnummer 71
  • Inderøy ungdomsskole Lag1 - Startnummer 72
  • Steinkjer ungdomsskole Lag1 - Startnummer 73
  • Egge ungdomsskole Lag1 - Startnummer 74
  • Inderøy ungdomsskole Lag2 - Startnummer 75
  • Steinkjer ungdomsskole Lag2 - Startnummer 76

Kl 12:10 8. Trinn (6 lag)

  • Egge ungdomsskole Lag2 - Startnummer 77
  • Inderøy ungdomsskole Lag3 - Startnummer 78
  • Steinkjer ungdomsskole Lag3 - Startnummer 79
  • Egge ungdomsskole Lag3 - Startnummer 80
  • Inderøy ungdomsskole Lag4 - Startnummer 81
  • Steinkjer ungdomsskole Lag4 - Startnummer 82

Kl 12:20 8. Trinn (7 lag)

  • Steinkjer ungdomsskole Lag11 - Startnummer 83
  • Steinkjer ungdomsskole Lag5 - Startnummer 84
  • Inderøy ungdomsskole Lag6 - Startnummer 85
  • Steinkjer ungdomsskole Lag6 - Startnummer 86
  • Inderøy ungdomsskole Lag7 - Startnummer 87
  • Inderøy ungdomsskole Lag8 - Startnummer 88
  • Steinkjer ungdomsskole Lag7 - Startnummer 89

Kl 12:30 8. Trinn (6 lag)

  • Steinkjer ungdomsskole Lag9 - Startnummer 90
  • Steinkjer ungdomsskole Lag8 - Startnummer 91
  • Egge ungdomsskole Lag4 - Startnummer 92
  • Steinkjer ungdomsskole Lag10 - Startnummer 93
  • Inderøy ungdomsskole Lag5 - Startnummer 94
  • Steinkjer ungdomsskole Lag12 - Startnummer 95

Kl 12:40 9. Trinn (7 lag)

  • Malm skole Lag1 - Startnummer 96
  • Namdalseid skole Lag1 - Startnummer 97
  • Inderøy ungdomsskole Lag1 - Startnummer 98
  • Steinkjer ungdomsskole Lag1 - Startnummer 99
  • Egge ungdomsskole Lag1 - Startnummer 100
  • Inderøy ungdomsskole Lag2 - Startnummer 101
  • Steinkjer ungdomsskole Lag2 - Startnummer 102

Kl 12:50 9. Trinn (6 lag)

  • Egge ungdomsskole Lag2 - Startnummer 103
  • Inderøy ungdomsskole Lag3 - Startnummer 104
  • Egge ungdomsskole Lag3 - Startnummer 105
  • Inderøy ungdomsskole Lag4 - Startnummer 106
  • Egge ungdomsskole Lag4 - Startnummer 107
  • Egge ungdomsskole Lag5 - Startnummer 108

Kl 13:00 Åpen klasse barnetrinn (8 lag)

  • Henning skole Lag1 - Startnummer 54
  • Steinkjer skole Lag1 - Startnummer 55
  • Steinkjer skole Lag1 - Startnummer 56
  • Kvam skole Lag1 - Startnummer 57
  • Lø skole Lag1 - Startnummer 58
  • Beitstad skole Lag1 - Startnummer 59
  • Egge barneskole Lag1 - Startnummer 60
  • Byafossen Lag1 - Startnummer 61

Kl 13:10 Åpen klasse barnetrinn (8 lag)

  • Sakshaug skole Lag1 - Startnummer 62
  • Malm skole Lag1 - Startnummer 63
  • Ogndal Lag1 - Startnummer 64
  • Byafossen skole Lag1 - Startnummer 65
  • Mære skole Lag1 - Startnummer 66
  • Steinkjer skole Lag2 - Startnummer 67
  • Ogndal Lag2 - Startnummer 68
  • Mære skole Lag2 - Startnummer 69

Kl 13:20 Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • Malm skole Lag1 - Startnummer 109
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
7 Binde skole Lag1 05:04.000
8 Henning skole Lag1 05:13.000
Steinkjer skole Lag1 04:36.000
Kvam skole Lag1
Beitstad skole Lag1
Egge barneskole Lag1
Byafossen Lag1
Sakshaug skole Lag1
Sandvollan skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Malm skole Lag1
Mære skole Lag1
Namdalseid skole Lag1
Røra skole Lag1
Steinkjer skole Lag2
Beitstad skole Lag2
Egge barneskole Lag2
Sakshaug skole Lag2
Mære skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Røra skole Lag2
Steinkjer skole Lag3
Egge barneskole Lag3
Mære skole Lag3
Steinkjer skole Lag4
Egge barneskole Lag4
Mære skole Lag4

Heat 1

Plassering Lag Tid
Binde skole Lag1
Steinkjer skole Lag1
Lø skole Lag1
Beitstad skole Lag1
Egge barneskole Lag1
Sakshaug skole Lag1
Sandvollan skole Lag1
Malm skole Lag1
Byafossen skole Lag1
Mære skole Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Namdalseid skole Lag1
Kvam skole Lag1
Røra skole Lag1
Binde skole Lag2
Steinkjer skole Lag2
Egge barneskole Lag2
Sakshaug skole Lag2
Byafossen skole Lag2
Mære skole Lag2
Namdalseid skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Kvam skole Lag2
Steinkjer skole Lag3
Lø skole Lag3
Egge barneskole Lag3
Mære skole Lag3
Steinkjer skole Lag4
Egge barneskole Lag4
Steinkjer skole Lag5

Heat 1

Plassering Lag Tid
Henning skole Lag1
Steinkjer skole Lag1
Steinkjer skole Lag1
Kvam skole Lag1
Lø skole Lag1
Beitstad skole Lag1
Egge barneskole Lag1
Byafossen Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Sakshaug skole Lag1
Malm skole Lag1
Ogndal Lag1
Byafossen skole Lag1
Mære skole Lag1
Steinkjer skole Lag2
Ogndal Lag2
Mære skole Lag2

Heat 1

Plassering Lag Tid
Malm skole Lag1
Namdalseid skole Lag1
Inderøy ungdomsskole Lag1
Steinkjer ungdomsskole Lag1
Egge ungdomsskole Lag1
Inderøy ungdomsskole Lag2
Steinkjer ungdomsskole Lag2

Heat 2

Plassering Lag Tid
Egge ungdomsskole Lag2
Inderøy ungdomsskole Lag3
Steinkjer ungdomsskole Lag3
Egge ungdomsskole Lag3
Inderøy ungdomsskole Lag4
Steinkjer ungdomsskole Lag4

Heat 3

Plassering Lag Tid
Steinkjer ungdomsskole Lag11
Steinkjer ungdomsskole Lag5
Inderøy ungdomsskole Lag6
Steinkjer ungdomsskole Lag6
Inderøy ungdomsskole Lag7
Inderøy ungdomsskole Lag8
Steinkjer ungdomsskole Lag7

Heat 4

Plassering Lag Tid
Steinkjer ungdomsskole Lag9
Steinkjer ungdomsskole Lag8
Egge ungdomsskole Lag4
Steinkjer ungdomsskole Lag10
Inderøy ungdomsskole Lag5
Steinkjer ungdomsskole Lag12

Heat 1

Plassering Lag Tid
Malm skole Lag1
Namdalseid skole Lag1
Inderøy ungdomsskole Lag1
Steinkjer ungdomsskole Lag1
Egge ungdomsskole Lag1
Inderøy ungdomsskole Lag2
Steinkjer ungdomsskole Lag2

Heat 2

Plassering Lag Tid
Egge ungdomsskole Lag2
Inderøy ungdomsskole Lag3
Egge ungdomsskole Lag3
Inderøy ungdomsskole Lag4
Egge ungdomsskole Lag4
Egge ungdomsskole Lag5

Heat 1

Plassering Lag Tid
Malm skole Lag1