Ulsteinhallen

7 mai 201910:00 - 13:00

Sted

Arrangementssted:
Ulsteinhallen
Adresse:
Ulstein vidaregåande skule, 6065 ULSTEINVIK

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Ulstein vidaregåande skule, idrettslinja
Nettside:
Navn kontaktperson:
Thor Hasund
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bente Krakeli
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (8 lag)

  • Hasund skule Lag1
  • Bigset skule Lag1
  • Hasund skule Lag1
  • Ulstein skule Lag1
  • Ulstein skule Lag2
  • Hareid skule Lag1
  • Møre barneskule Lag1
  • Møre Barne og Ungdomsskule Lag1

7. Trinn (7 lag)

  • Bigset skule Lag1
  • Ulsteinvik barneskule Lag1
  • Ulsteinvik barneskule Lag2
  • Ulsteinvik barneskule Lag3
  • Hasund skule Lag1
  • Hasund skule Lag2
  • Hareid skule Lag1

Åpen klasse barnetrinn (7 lag)

  • Ulsteinvik barneskule Lag1
  • Ulsteinvik barneskule Lag2
  • Ulsteinvik barneskule Lag3
  • Ulsteinvik barneskule Lag4
  • Ulstein skule Lag1
  • Haddal skule Lag1
  • Hjørungavåg skule Lag1

8. Trinn (10 lag)

  • Ulstein ungdomsskule Lag1
  • Ulstein ungdomsskule Lag2
  • Ulstein ungdomsskule Lag3
  • Ulstein ungdomsskule Lag4
  • Ulstein ungdomsskule Lag5
  • Hareid ungdomsskule Lag1
  • Hareid ungdomsskule Lag2
  • Hareid ungdomsskule Lag3
  • Møre ungdomsskole Herøy Lag1
  • Møre ungdomsskole Herøy Lag2

9. Trinn (8 lag)

  • Ulstein ungdomsskule Lag1
  • Ulstein ungdomsskule Lag2
  • Ulstein ungdomsskule Lag3
  • Ulstein ungdomsskule Lag4
  • Ulstein ungdomsskule Lag5
  • Hareid ungdomsskule Lag1
  • Hareid ungdomsskule Lag2
  • Hareid ungdomsskule Lag3

Kl 10:20 6. Trinn (6 lag)

  • Bigset skule Lag1 - Startnummer 2751
  • Ulstein skule Lag1 - Startnummer 2753
  • Hareid skule Lag1 - Startnummer 2754
  • Møre barneskule Lag1 - Startnummer 2755
  • Møre Barne og Ungdomsskule Lag1 - Startnummer 2756
  • Ulstein skule Lag2 - Startnummer 2757

Kl 10:35 6. Trinn (2 lag)

  • Hasund skule Lag1 - Startnummer 2750
  • Hasund skule Lag1 - Startnummer 2752

Kl 10:50 7. Trinn (7 lag)

  • Bigset skule Lag1 - Startnummer 2758
  • Ulsteinvik barneskule Lag1 - Startnummer 2759
  • Hasund skule Lag1 - Startnummer 2760
  • Hareid skule Lag1 - Startnummer 2761
  • Ulsteinvik barneskule Lag2 - Startnummer 2762
  • Hasund skule Lag2 - Startnummer 2763
  • Ulsteinvik barneskule Lag3 - Startnummer 2764

Kl 11:05 Åpen klasse barnetrinn (7 lag)

  • Ulsteinvik barneskule Lag1 - Startnummer 2765
  • Ulstein skule Lag1 - Startnummer 2766
  • Haddal skule Lag1 - Startnummer 2767
  • Hjørungavåg skule Lag1 - Startnummer 2768
  • Ulsteinvik barneskule Lag2 - Startnummer 2769
  • Ulsteinvik barneskule Lag3 - Startnummer 2770
  • Ulsteinvik barneskule Lag4 - Startnummer 2771

Kl 11:40 8. Trinn (10 lag)

  • Ulstein ungdomsskule Lag1 - Startnummer 2772
  • Hareid ungdomsskule Lag1 - Startnummer 2773
  • Møre ungdomsskole Herøy Lag1 - Startnummer 2774
  • Ulstein ungdomsskule Lag2 - Startnummer 2775
  • Hareid ungdomsskule Lag2 - Startnummer 2776
  • Møre ungdomsskole Herøy Lag2 - Startnummer 2777
  • Ulstein ungdomsskule Lag3 - Startnummer 2778
  • Hareid ungdomsskule Lag3 - Startnummer 2779
  • Ulstein ungdomsskule Lag4 - Startnummer 2780
  • Ulstein ungdomsskule Lag5 - Startnummer 2781

Kl 12:00 9. Trinn (8 lag)

  • Ulstein ungdomsskule Lag1 - Startnummer 2782
  • Hareid ungdomsskule Lag1 - Startnummer 2783
  • Ulstein ungdomsskule Lag2 - Startnummer 2784
  • Hareid ungdomsskule Lag2 - Startnummer 2785
  • Ulstein ungdomsskule Lag3 - Startnummer 2786
  • Hareid ungdomsskule Lag3 - Startnummer 2787
  • Ulstein ungdomsskule Lag4 - Startnummer 2788
  • Ulstein ungdomsskule Lag5 - Startnummer 2789
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Møre Barne og Ungdomsskule Lag1 04:32.000
2 Hareid skule Lag1 04:34.000
3 Ulstein skule Lag2 05:10.000
4 Ulstein skule Lag1 05:14.000
5 Bigset skule Lag1 05:15.000
Møre barneskule Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
1 Hasund skule Lag1 04:46.000
4 Hasund skule Lag1 05:08.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Hasund skule Lag1 04:18.000
2 Ulsteinvik barneskule Lag2 04:25.000
3 Ulsteinvik barneskule Lag1 04:28.000
4 Ulsteinvik barneskule Lag3 04:37.000
5 Hareid skule Lag1 04:38.000
6 Bigset skule Lag1 04:44.000
7 Hasund skule Lag2 04:52.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Ulstein skule Lag1 04:33.000
2 Hjørungavåg skule Lag1 04:35.000
3 Ulsteinvik barneskule Lag3 04:46.000
4 Ulsteinvik barneskule Lag4 04:48.000
5 Ulsteinvik barneskule Lag1 04:50.000
6 Haddal skule Lag1 04:53.000
7 Ulsteinvik barneskule Lag2 04:55.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Ulstein ungdomsskule Lag3 03:55.000
2 Ulstein ungdomsskule Lag2 03:57.083
3 Ulstein ungdomsskule Lag1 03:58.010
4 Ulstein ungdomsskule Lag5 04:00.000
5 Hareid ungdomsskule Lag1 04:06.000
6 Hareid ungdomsskule Lag3 04:07.000
7 Ulstein ungdomsskule Lag4 04:12.000
8 Hareid ungdomsskule Lag2 04:12.000
9 Møre ungdomsskole Herøy Lag1 04:13.000
10 Møre ungdomsskole Herøy Lag2 04:16.000

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Hareid ungdomsskule Lag3 03:57.000
2 Ulstein ungdomsskule Lag1 04:01.000
3 Ulstein ungdomsskule Lag2 04:03.000
4 Ulstein ungdomsskule Lag4 04:08.000
5 Ulstein ungdomsskule Lag3 04:10.000
6 Hareid ungdomsskule Lag2 04:28.000
7 Hareid ungdomsskule Lag1 04:35.000
Ulstein ungdomsskule Lag5