Straumsnes Stadion

7 mai 201918:00 - 19:30

Sted

Arrangementssted:
Straumsnes Stadion
Adresse:
Leite, 6670 ØYDEGARD

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Straumsnes idrettslag
Navn kontaktperson:
Tore Kvisvik
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bente Krakeli
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (5 lag)

  • Rensvik skole Lag1
  • Rensvik skole Lag4
  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1
  • Frei skole Lag1
  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1

7. Trinn (2 lag)

  • Frei skole Lag1
  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1

Åpen klasse barnetrinn (4 lag)

  • Rensvik skole Lag1
  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1
  • Meisingset skole Lag1
  • Dalabrekka skole Lag1

8. Trinn (3 lag)

  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1
  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1
  • Frei ungdomsskole Lag1

9. Trinn (2 lag)

  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1
  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1

Kl 18:00 6. Trinn (2 lag)

  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 - Startnummer 4959
  • Frei skole Lag1 - Startnummer 4960

Kl 18:30 7. Trinn (2 lag)

  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1
  • Frei skole Lag1 - Startnummer 4962

Kl 18:45 8. Trinn (3 lag)

  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 - Startnummer 4964
  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1 - Startnummer 4965
  • Frei ungdomsskole Lag1 - Startnummer 4966

Kl 19:00 9. Trinn (2 lag)

  • Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1
  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 - Startnummer 4967

Kl 19:15 Åpen klasse barnetrinn (4 lag)

  • Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 - Startnummer 4968
  • Meisingset skole Lag1
  • Dalabrekka skole Lag1 - Startnummer 4970
  • Rensvik skole Lag1 - Startnummer 4969
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Frei skole Lag1 05:01.100
2 Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 05:14.200

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Frei skole Lag1 04:42.500
Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Rensvik skole Lag1 04:48.600
2 Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 05:15.600
3 Dalabrekka skole Lag1 05:17.700
Meisingset skole Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1 04:14.100
2 Frei ungdomsskole Lag1 04:19.100
3 Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 04:24.600

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Straumsnes oppvekstsenter Skolen Lag1 03:59.000
Tingvoll barne- og ungdomsskole Lag1