Ørsta stadion

7 mai 201918:00 - 19:30

Sted

Arrangementssted:
Ørsta stadion
Adresse:
Holmegata 20, 6150 ØRSTA

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Ørsta IL - friidrett
Nettside:
www.orstail.no
Navn kontaktperson:
Olve Øyehaug
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bente Krakeli
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (15 lag)

  • Velle skule Lag1
  • Velle skule Lag2
  • Velle skule Lag3
  • Dalane skule Lag1
  • Vikemarka skule Lag1
  • Vikemarka skule Lag2
  • Vikemarka skule Lag3
  • Sæbø skule Lag1
  • Bratteberg skule Lag1
  • Mork skule Lag1
  • Hovden skule Lag1
  • Hovden skule Lag2
  • Øyra skule Lag6
  • Øyra skule Lag2
  • Øyra skule Lag3

7. Trinn (10 lag)

  • Øyra skule Lag1
  • Øyra skule Lag2
  • Vikemarka skule Lag1
  • Vikemarka skule Lag2
  • Bratteberg skule Lag1
  • Bratteberg skule Lag2
  • Velle skule Lag1
  • Velle skule Lag2
  • Velle skule Lag3
  • Hovden skule Lag1

Åpen klasse barnetrinn (14 lag)

  • Velle skule Lag1
  • Velle skule Lag2
  • Øyra skule Lag1
  • Åmås friskule Lag1
  • Dalane skule Lag1
  • Mork skule Lag1
  • Dalsfjord skule Lag1
  • Velle skule Lag1
  • Velle skule Lag2
  • Bratteberg skule Lag1
  • Bratteberg skule Lag2
  • Hovden skule Lag1
  • Hovden skule Lag2
  • Øyra skule Lag1

8. Trinn (9 lag)

  • Volda ungdomsskule Lag1
  • Volda ungdomsskule Lag2
  • Volda ungdomsskule Lag3
  • Volda ungdomsskule Lag4
  • Ørsta ungdomsskule Lag1
  • Ørsta ungdomsskule Lag2
  • Ørsta ungdomsskule Lag3
  • Ørsta ungdomsskule Lag4
  • Sæbø skule Lag1

9. Trinn (8 lag)

  • Volda ungdomsskule Lag1
  • Volda ungdomsskule Lag2
  • Volda ungdomsskule Lag3
  • Volda ungdomsskule Lag4
  • Ørsta ungdomsskule Lag1
  • Ørsta ungdomsskule Lag2
  • Ørsta ungdomsskule Lag3
  • Ørsta ungdomsskule Lag4

Kl 18:00 7. Trinn (10 lag)

  • Øyra skule Lag1
  • Vikemarka skule Lag1
  • Bratteberg skule Lag1
  • Velle skule Lag1
  • Hovden skule Lag1
  • Øyra skule Lag2
  • Vikemarka skule Lag2
  • Bratteberg skule Lag2
  • Velle skule Lag2
  • Velle skule Lag3

Kl 18:20 6. Trinn (7 lag)

  • Velle skule Lag1
  • Dalane skule Lag1
  • Vikemarka skule Lag1
  • Sæbø skule Lag1
  • Mork skule Lag1
  • Hovden skule Lag1
  • Øyra skule Lag2

Kl 18:35 6. Trinn (8 lag)

  • Øyra skule Lag6
  • Hovden skule Lag2
  • Vikemarka skule Lag3
  • Vikemarka skule Lag2
  • Velle skule Lag3
  • Bratteberg skule Lag1
  • Velle skule Lag2
  • Øyra skule Lag3

Kl 18:50 Åpen klasse barnetrinn (14 lag)

  • Bratteberg skule Lag1
  • Bratteberg skule Lag2
  • Velle skule Lag1
  • Øyra skule Lag1
  • Åmås friskule Lag1
  • Dalane skule Lag1
  • Mork skule Lag1
  • Dalsfjord skule Lag1
  • Velle skule Lag1
  • Hovden skule Lag1
  • Øyra skule Lag1
  • Velle skule Lag2
  • Velle skule Lag2
  • Hovden skule Lag2

Kl 19:10 8. Trinn (9 lag)

  • Volda ungdomsskule Lag1
  • Ørsta ungdomsskule Lag1
  • Sæbø skule Lag1
  • Volda ungdomsskule Lag2
  • Ørsta ungdomsskule Lag2
  • Volda ungdomsskule Lag3
  • Ørsta ungdomsskule Lag3
  • Volda ungdomsskule Lag4
  • Ørsta ungdomsskule Lag4

Kl 19:25 9. Trinn (8 lag)

  • Volda ungdomsskule Lag1
  • Ørsta ungdomsskule Lag1
  • Volda ungdomsskule Lag2
  • Ørsta ungdomsskule Lag2
  • Volda ungdomsskule Lag3
  • Ørsta ungdomsskule Lag3
  • Volda ungdomsskule Lag4
  • Ørsta ungdomsskule Lag4
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Vikemarka skule Lag1 04:23.350
3 Velle skule Lag1 04:42.020
4 Hovden skule Lag1 04:45.850
6 Øyra skule Lag2 04:53.170
8 Sæbø skule Lag1 04:57.470
10 Dalane skule Lag1 05:07.120
13 Mork skule Lag1 05:21.510

Heat 2

Plassering Lag Tid
2 Vikemarka skule Lag2 04:38.820
5 Øyra skule Lag6 04:48.180
7 Øyra skule Lag3 04:56.830
9 Hovden skule Lag2 05:00.310
11 Velle skule Lag2 05:12.610
12 Velle skule Lag3 05:14.360
Vikemarka skule Lag3
Bratteberg skule Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Velle skule Lag1 04:20.480
2 Vikemarka skule Lag2 04:26.770
3 Øyra skule Lag2 04:26.860
4 Velle skule Lag2 04:28.550
5 Vikemarka skule Lag1 04:30.980
6 Øyra skule Lag1 04:39.050
7 Velle skule Lag3 04:40.740
8 Bratteberg skule Lag1 04:41.980
9 Bratteberg skule Lag2 04:50.510
10 Hovden skule Lag1 04:58.420

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Åmås friskule Lag1 04:40.230
2 Dalsfjord skule Lag1 04:48.970
3 Velle skule Lag1 04:57.810
4 Bratteberg skule Lag2 05:05.600
5 Mork skule Lag1 05:06.250
6 Bratteberg skule Lag1 05:07.700
7 Dalane skule Lag1 05:07.810
8 Øyra skule Lag1 05:08.410
9 Velle skule Lag2 05:16.150
Velle skule Lag1
Øyra skule Lag1
Hovden skule Lag1
Velle skule Lag2
Hovden skule Lag2

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Ørsta ungdomsskule Lag2 04:07.260
2 Ørsta ungdomsskule Lag1 04:08.110
3 Volda ungdomsskule Lag3 04:18.990
4 Ørsta ungdomsskule Lag3 04:19.710
5 Volda ungdomsskule Lag2 04:19.930
6 Sæbø skule Lag1 04:21.760
7 Ørsta ungdomsskule Lag4 04:26.060
8 Volda ungdomsskule Lag1 04:26.650
9 Volda ungdomsskule Lag4 04:28.710

Heat 1

Plassering Lag Tid
1 Ørsta ungdomsskule Lag3 04:11.080
2 Volda ungdomsskule Lag1 04:12.500
3 Ørsta ungdomsskule Lag2 04:12.780
4 Ørsta ungdomsskule Lag1 04:12.820
5 Ørsta ungdomsskule Lag4 04:13.410
6 Volda ungdomsskule Lag4 04:17.410
7 Volda ungdomsskule Lag2 04:17.790
8 Volda ungdomsskule Lag3 04:19.620