Molde Idrettspark

7 mai 201918:00 - 20:00

Sted

Arrangementssted:
Molde Idrettspark
Adresse:
Idrettsvegen 2, 6413 MOLDE

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Molde Olymp
Nettside:
moldeolymp.no
Navn kontaktperson:
Arvid Ottestad
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bente Krakeli
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:
Resultatliste

Resultatliste
0

7 mai 2019

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Startliste

Startliste
0

1 mai 2019

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (23 lag)

  • Eide barneskole Lag1
  • Eide barneskole Lag2
  • Sellanrå skole Lag1
  • Sellanrå skole Lag2
  • Sellanrå skole Lag3
  • Kvam skole Lag1
  • Haukås skole Lag1
  • Haukås skole Lag2
  • Nordbyen skole Lag1
  • Nordbyen skole Lag2
  • Nordbyen skole Lag3
  • Nordbyen skole Lag4
  • Kviltorp skole Lag1
  • Kviltorp skole Lag2
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole Lag2
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole Lag1
  • Langmyra skole Lag1
  • Langmyra skole Lag2
  • Langmyra skole Lag3
  • Eide barneskole Lag1
  • Eide barneskole Lag2
  • Skjevik barne- og ungdomsskole Lag1

7. Trinn (21 lag)

  • Eide barneskole Lag1
  • Eide barneskole Lag2
  • Kviltorp skole Lag1
  • Kviltorp skole Lag2
  • Kviltorp skole Lag3
  • Kvam skole Lag1
  • Haukås skole Lag1
  • Haukås skole Lag2
  • Nordbyen skole Lag1
  • Nordbyen skole Lag2
  • Nordbyen skole Lag3
  • Nordbyen skole Lag4
  • Sellanrå skole Lag1
  • Sellanrå skole Lag2
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole Lag1
  • Langmyra skole Lag1
  • Langmyra skole Lag2
  • Langmyra skole Lag3
  • Eide barneskole Lag1
  • Skjevik barne- og ungdomsskole Lag1

Åpen klasse barnetrinn (4 lag)

  • Molde Friskole Lag1
  • Kleive Lag1
  • Eide barneskole Lag1
  • Eide barneskole Lag2

8. Trinn (7 lag)

  • Eide ungdomsskole Lag1
  • Eide ungdomsskole Lag2
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole Lag1
  • Fræna ungdomsskule Lag1
  • Skjevik barne- og ungdomsskole Lag1
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Fræna ungdomsskule Lag1

9. Trinn (6 lag)

  • Bekkevoll Lag1
  • Eide ungdomsskole Lag1
  • Eide ungdomsskole Lag2
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole Lag1
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole Lag2

Åpen klasse ungdomstrinn (6 lag)

  • Bekkevoll Lag1
  • Eide ungdomsskole Lag1
  • Eide ungdomsskole Lag2
  • Molde Friskole Lag1
  • Fræna ungdomsskule Lag1
  • Fræna ungdomsskule Lag2