Aksla stadion

7 mai 201917:30 - 20:30

Sted

Arrangementssted:
Aksla stadion
Adresse:
Fjelltunvegen, 6007 ÅLESUND

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
IL Valder og Ålesund FIK
Navn kontaktperson:
Ole Martin Sæter
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Bente Krakeli
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

Resultater 07.05.2018 Aksla sadion
0

7 mai 2019

Flott innsats av alle i årets Tinestafett.
Kaldt vær for både deltakere og arrangører, men innsatsen og løpsgleden varmet.
Resultatene ligger i vedlegget.

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

6. Trinn (18 lag)

  • Hatlane Barneskole Lag1
  • Hatlane Barneskole Lag2
  • Fiskarstrand skule Lag1
  • Flisnes barneskole Lag1
  • Hessa skole Lag1
  • Hessa skole Lag2
  • Hessa skole Lag3
  • Volsdalen skole Lag1
  • Volsdalen skole Lag2
  • Volsdalen skole Lag3
  • Volsdalen skole Lag4
  • Flisnes skole Lag1
  • Åse skole Lag1
  • Åse skole Lag2
  • Solevåg skule Lag1
  • Solevåg skule Lag2
  • Ullavik skule Lag1
  • Ullavik skule Lag2

7. Trinn (19 lag)

  • Hatlane Barneskole Lag1
  • Hatlane Barneskole Lag2
  • Flisnes Lag1
  • Blindheim barneskole Lag1
  • Blindheim barneskole Lag2
  • Fiskarstrand skule Lag1
  • Hessa skole Lag1
  • Hessa skole Lag2
  • Volsdalen skole Lag1
  • Volsdalen skole Lag2
  • Åse skole Lag1
  • Åse skole Lag2
  • Åse skole Lag3
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole Lag1
  • Solevåg skule Lag1
  • Solevåg skule Lag2
  • Solevåg skule Lag3
  • Ullavik skule Lag1
  • Ullavik skule Lag2

Åpen klasse barnetrinn (3 lag)

  • Hatlane Barneskole Lag1
  • Blindheim barneskole Lag1
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole Lag1

8. Trinn (6 lag)

  • Skarbøvik ungdomsskole Lag1
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag2
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag3
  • Skodje ungdomsskule Lag1
  • Skodje ungdomsskule Lag2
  • Skodje ungdomsskule Lag3

9. Trinn (3 lag)

  • Skarbøvik ungdomsskole Lag1
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag2
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag3

Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • Skarbøvik ungdomsskole Lag1

Kl 17:30 6. Trinn (6 lag)

  • Åse skole Lag1 - Startnummer 1844
  • Hessa skole Lag1 - Startnummer 1845
  • Solevåg skule Lag1 - Startnummer 1846
  • Volsdalen skole Lag1 - Startnummer 1847
  • Hatlane Barneskole Lag1 - Startnummer 1848
  • Fiskarstrand skule Lag1 - Startnummer 1849

Kl 17:40 6. Trinn (6 lag)

  • Ullavik skule Lag1 - Startnummer 1850
  • Åse skole Lag2 - Startnummer 1851
  • Flisnes barneskole Lag1 - Startnummer 1852
  • Hatlane Barneskole Lag2 - Startnummer 1853
  • Hessa skole Lag2 - Startnummer 1854
  • Volsdalen skole Lag2 - Startnummer 1855

Kl 17:50 6. Trinn (6 lag)

  • Volsdalen skole Lag3 - Startnummer 1856
  • Volsdalen skole Lag4 - Startnummer 1857
  • Flisnes skole Lag1 - Startnummer 1858
  • Solevåg skule Lag2 - Startnummer 1859
  • Ullavik skule Lag2 - Startnummer 1860
  • Hessa skole Lag3 - Startnummer 1861

Kl 18:00 7. Trinn (6 lag)

  • Åse skole Lag1 - Startnummer 1862
  • Blindheim barneskole Lag1 - Startnummer 1863
  • Solevåg skule Lag1 - Startnummer 1864
  • Hatlane Barneskole Lag1 - Startnummer 1865
  • Fiskarstrand skule Lag1 - Startnummer 1866
  • Ullavik skule Lag1 - Startnummer 1867

Kl 18:10 7. Trinn (6 lag)

  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1868
  • Hessa skole Lag1 - Startnummer 1869
  • Flisnes Lag1 - Startnummer 1870
  • Hatlane Barneskole Lag2 - Startnummer 1871
  • Volsdalen skole Lag1 - Startnummer 1872
  • Åse skole Lag2 - Startnummer 1873

Kl 18:20 7. Trinn (6 lag)

  • Volsdalen skole Lag2 - Startnummer 1874
  • Ullavik skule Lag2 - Startnummer 1875
  • Hessa skole Lag2 - Startnummer 1876
  • Blindheim barneskole Lag2 - Startnummer 1877
  • Åse skole Lag3 - Startnummer 1878
  • Solevåg skule Lag2 - Startnummer 1879

Kl 18:30 7. Trinn (1 lag)

  • Solevåg skule Lag3

Kl 18:30 Åpen klasse barnetrinn (3 lag)

  • Hatlane Barneskole Lag1 - Startnummer 1881
  • Blindheim barneskole Lag1 - Startnummer 1882
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole Lag1 - Startnummer 1883

Kl 18:40 8. Trinn (6 lag)

  • Skodje ungdomsskule Lag1 - Startnummer 1887
  • Skodje ungdomsskule Lag2 - Startnummer 1888
  • Skodje ungdomsskule Lag3 - Startnummer 1889
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag1
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag2
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag3

Kl 18:50 9. Trinn (3 lag)

  • Skarbøvik ungdomsskole Lag1
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag2
  • Skarbøvik ungdomsskole Lag3

Kl 19:10 Åpen klasse ungdomstrinn (1 lag)

  • Skarbøvik ungdomsskole Lag1
  • 6. trinn
  • 7. trinn
  • Åpen klasse barnetrinn
  • 8. trinn
  • 9. trinn
  • Åpen klasse ungdomstrinn

Heat 1

Plassering Lag Tid
Åse skole Lag1
Hessa skole Lag1
Solevåg skule Lag1
Volsdalen skole Lag1
Hatlane Barneskole Lag1
Fiskarstrand skule Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Ullavik skule Lag1
Åse skole Lag2
Flisnes barneskole Lag1
Hatlane Barneskole Lag2
Hessa skole Lag2
Volsdalen skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Volsdalen skole Lag3
Volsdalen skole Lag4
Flisnes skole Lag1
Solevåg skule Lag2
Ullavik skule Lag2
Hessa skole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
Åse skole Lag1
Blindheim barneskole Lag1
Solevåg skule Lag1
Hatlane Barneskole Lag1
Fiskarstrand skule Lag1
Ullavik skule Lag1

Heat 2

Plassering Lag Tid
Ellingsøy barne- og ungdomsskole Lag1
Hessa skole Lag1
Flisnes Lag1
Hatlane Barneskole Lag2
Volsdalen skole Lag1
Åse skole Lag2

Heat 3

Plassering Lag Tid
Volsdalen skole Lag2
Ullavik skule Lag2
Hessa skole Lag2
Blindheim barneskole Lag2
Åse skole Lag3
Solevåg skule Lag2

Heat 4

Plassering Lag Tid
Solevåg skule Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
Hatlane Barneskole Lag1
Blindheim barneskole Lag1
Ellingsøy barne- og ungdomsskole Lag1

Heat 1

Plassering Lag Tid
Skodje ungdomsskule Lag1
Skodje ungdomsskule Lag2
Skodje ungdomsskule Lag3
Skarbøvik ungdomsskole Lag1
Skarbøvik ungdomsskole Lag2
Skarbøvik ungdomsskole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
Skarbøvik ungdomsskole Lag1
Skarbøvik ungdomsskole Lag2
Skarbøvik ungdomsskole Lag3

Heat 1

Plassering Lag Tid
Skarbøvik ungdomsskole Lag1