Fana Stadion - 8. og 9. trinn

8 mai 201909:30 - 14:30

Sted

Arrangementssted:
Fana Stadion - 8. og 9. trinn
Adresse:
Fana Stadion, Grimseidvegen 60 , 5239 RÅDAL

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Hordaland Friidrettskrets
Nettside:
http://www.friidrett.no/kretser/hordaland/Sider/Forside.aspx
Navn kontaktperson:
Jan-Arle Sletten
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Jan Arle Sletten
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

Resultatliste - usortert
0

8 mai 2019

Her følger resultatlisten fra TineStafetten 2019 på Fana Stadion, for 8. og 9. trinn.

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Informasjon
0

6 mai 2019

Her finner du viktig informasjon i forbindelse med TineStafetten.

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

Heatoppsett for TineStafetten
0

6 mai 2019

Her finner du heatoppsett med starttider for de forskjellige skolelagene.

Vedlegg

Kommentarer
0

Legg igjen din kommentar

8. Trinn (13 lag)

  • Danielsen ungdomsskole Bergen Lag1
  • Danielsen ungdomsskole Bergen Lag2
  • Danielsen ungdomsskole Bergen Lag3
  • Nattland skole Lag1
  • Nattland skole Lag2
  • Nattland skole Lag3
  • Nattland skole Lag4
  • Nattland skole Lag5
  • Øygarden ungdomsskule Lag1
  • Øygarden ungdomsskule Lag2
  • Rudolf Steinerskolen i Bergen Lag1
  • St. Paul skole Lag1
  • St. Paul skole Lag2

9. Trinn (33 lag)

  • Danielsen ungdomsskole Bergen Lag1
  • Danielsen ungdomsskole Bergen Lag2
  • Danielsen ungdomsskole Bergen Lag3
  • Ny Krohnborg skole Lag1
  • Kirkevoll skole Lag1
  • Kirkevoll skole Lag2
  • Os ungdomsskule Lag1
  • Os ungdomsskule Lag2
  • Os ungdomsskule Lag3
  • Os ungdomsskule Lag4
  • Os ungdomsskule Lag5
  • Slåtthaug skole Lag1
  • Slåtthaug skole Lag2
  • Slåtthaug skole Lag3
  • Slåtthaug skole Lag4
  • Slåtthaug skole Lag5
  • Skranevatnet skole Lag1
  • Skranevatnet skole Lag2
  • Skranevatnet skole Lag3
  • Ytrebygda skole Lag1
  • Ytrebygda skole Lag2
  • Ytrebygda skole Lag3
  • Ytrebygda skole Lag4
  • Ytrebygda skole Lag5
  • St. Paul skole Lag1
  • St. Paul skole Lag2
  • St. Paul skole Lag3
  • St. Paul skole Lag4
  • Øygarden ungdomsskule Lag1
  • Øygarden ungdomsskule Lag2
  • St. Paul skole Lag1
  • St. Paul skole Lag2
  • Rothaugen skole Lag1

Åpen klasse ungdomstrinn (2 lag)

  • Skranevatnet skole Lag1
  • hop Lag1