Lunderød stadion

7 mai 201910:00 - 13:30

Sted

Arrangementssted:
Lunderød stadion
Adresse:
Lunderød, 4824 BJORBEKK

Praktisk info

Arrangementet startet kl. 10:00.

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
IK Grane Arendal Friidrett
Navn kontaktperson:
Arild Uldal
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Jon B. Fjeld
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:
NB! Kartet viser ikke nøyaktig hvor arrangementet holdes.

6. Trinn (27 lag)

  • Myra skole Lag1
  • Myra skole Lag2
  • Myra skole Lag3
  • Myra skole Lag4
  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag2
  • Birkenlund skole Lag3
  • Rykene oppvekstsenter Skole Lag1
  • Rykene oppvekstsenter Skole Lag2
  • Strømmen oppvekstsenter Avdeling skole Lag1
  • St. Franciskus skole Lag1
  • Asdal skole Lag1
  • Asdal skole Lag2
  • Asdal skole Lag3
  • Nedenes skole Lag1
  • Nedenes skole Lag2
  • Flosta skole Lag1
  • Stuenes skole Lag1
  • Stinta skole Lag1
  • Stinta skole Lag2
  • Stinta skole Lag3
  • Stinta skole Lag4
  • Stinta skole Lag5
  • Stinta skole Lag6
  • Froland skole Barnetrinnet Lag1
  • Froland skole Barnetrinnet Lag2
  • Froland skole Barnetrinnet Lag3

7. Trinn (25 lag)

  • Myra skole Lag1
  • Myra skole Lag2
  • Rykene oppvekstsenter Skole Lag1
  • Rykene oppvekstsenter Skole Lag2
  • Hisøy skole Lag1
  • Hisøy skole Lag2
  • St. Franciskus skole Lag1
  • St. Franciskus skole Lag2
  • Asdal skole Lag1
  • moltemyr Lag1
  • moltemyr Lag2
  • Nedenes skole Lag1
  • Nedenes skole Lag2
  • Flosta skole Lag1
  • Stuenes skole Lag1
  • Stuenes skole Lag2
  • Stinta skole Lag1
  • Froland skole Barnetrinnet Lag1
  • Froland skole Barnetrinnet Lag2
  • Froland skole Barnetrinnet Lag3
  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag2
  • Strømmen skole Lag1
  • Strømmen skole Lag2

Åpen klasse barnetrinn (14 lag)

  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag2
  • Birkenlund skole Lag3
  • Birkenlund skole Lag4
  • St. Franciskus skole Lag1
  • moltemyr Lag1
  • moltemyr Lag2
  • moltemyr Lag3
  • Nedenes skole Lag1
  • Flosta skole Lag1
  • Steinerskolen i Arendal Lag1
  • Steinerskolen i Arendal Lag2
  • Stuenes skole Lag1
  • Stuenes skole Lag2

8. Trinn (10 lag)

  • Nedenes skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag2
  • Birkenlund skole Lag3
  • Hisøy skole Lag1
  • Hisøy skole Lag2
  • Steinerskolen i Arendal Lag1
  • Stinta skole Lag1
  • Stinta skole Lag2
  • Stinta skole Lag3

9. Trinn (6 lag)

  • Nedenes skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag2
  • Birkenlund skole Lag3
  • Hisøy skole Lag1
  • Hisøy skole Lag2

Åpen klasse ungdomstrinn (3 lag)

  • Nedenes skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag1
  • Birkenlund skole Lag2