Sentralidrettsanlegget i Fredrikstad

10 mai 201710:00 - 14:00

Sted

Arrangementssted:
Sentralidrettsanlegget i Fredrikstad
Adresse:
Konditorveien 31, 1616 FREDRIKSTAD

Arrangør

Arrangørklubb/-skole:
Fredrikstad Idrettsforening
Nettside:
www.fredrikstadif.no
Navn kontaktperson:
Terje Gundersen
E-post kontaktperson:
Mobil kontaktperson:
Telefon jobb:
Kontakt i Norsk Friidrett:
Unn Merete Lie Jæger
Telefonnummer:
E-post kontaktperson:

6. Trinn (58 lag)

  • Torsnes skole Lag1
  • Begby skole Lag1
  • Begby skole Lag2
  • Rød skole Lag1
  • Trosvik skole Lag1
  • Trosvik skole Lag2
  • Trosvik skole Lag3
  • Trosvik skole Lag4
  • Trosvik skole Lag5
  • Trosvik skole Lag6
  • Nylende skole Lag1
  • Nylende skole Lag2
  • Sagabakken Lag1
  • Sagabakken Lag2
  • Manstad skole Lag1
  • Manstad skole Lag2
  • Manstad skole Lag3
  • Manstad skole Lag4
  • Manstad skole Lag5
  • Manstad skole Lag6
  • Torp skole Lag1
  • Torp skole Lag2
  • Rødsmyra skole Lag1
  • Rødsmyra skole Lag2
  • Rødsmyra skole Lag3
  • Rødsmyra skole Lag4
  • Kjølberg skole Lag1
  • Kjølberg skole Lag2
  • Kjølberg skole Lag3
  • Rød skole – Onsøy Lag1
  • Rød skole – Onsøy Lag2
  • Lunde skole Lag1
  • Lunde skole Lag2
  • Lunde skole Lag3
  • Lunde skole Lag4
  • Råkollen skole Lag1
  • Råkollen skole Lag2
  • Hurrød skole – Onsøy Lag1
  • Hurrød skole – Onsøy Lag2
  • Hurrød skole – Onsøy Lag3
  • Hurrød skole – Onsøy Lag4
  • Årum skole Lag1
  • Årum skole Lag2
  • Hauge skole Lag1
  • Hauge skole Lag2
  • Trara skole Lag1
  • Trara skole Lag2
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag1
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag2
  • Steinerskolen Lag1
  • Ambjørnrød skole Lag1
  • Ambjørnrød skole Lag2
  • Ambjørnrød skole Lag3
  • Ambjørnrød skole Lag4
  • Ambjørnrød skole Lag5
  • Ambjørnrød skole Lag6
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag2

7. Trinn (55 lag)

  • Torp skole Lag1
  • Torsnes skole Lag1
  • Begby skole Lag1
  • Begby skole Lag2
  • Nylende skole Lag1
  • Sagabakken Lag1
  • Sagabakken Lag2
  • Ambjørnrød skole Lag1
  • Ambjørnrød skole Lag2
  • Ambjørnrød skole Lag3
  • Manstad skole – Onsøy Lag1
  • Manstad skole – Onsøy Lag2
  • Manstad skole – Onsøy Lag3
  • Manstad skole – Onsøy Lag4
  • Manstad skole – Onsøy Lag5
  • Manstad skole – Onsøy Lag6
  • Manstad skole – Onsøy Lag7
  • Rødsmyra skole Lag1
  • Rødsmyra skole Lag2
  • Rødsmyra skole Lag3
  • Rødsmyra skole Lag4
  • Trara skole Lag1
  • Trara skole Lag2
  • Trara skole Lag3
  • Trara skole Lag4
  • Rød skole – Onsøy Lag1
  • Hurrød skole – Onsøy Lag1
  • Hurrød skole – Onsøy Lag2
  • Råkollen skole Lag1
  • Råkollen skole Lag2
  • Trosvik skole Lag1
  • Trosvik skole Lag2
  • Trosvik skole Lag3
  • Trosvik skole Lag4
  • Trosvik skole Lag5
  • Trosvik skole Lag6
  • Lunde skole Lag1
  • Lunde skole Lag2
  • Lunde skole Lag3
  • Hauge skole Lag1
  • Hauge skole Lag2
  • Hauge skole Lag3
  • Kjølberg skole Lag1
  • Kjølberg skole Lag2
  • Kjølberg skole Lag3
  • Kjølberg skole Lag4
  • Rød skole Kråkerøy Lag1
  • Rød skole Kråkerøy Lag2
  • Steinerskolen Lag1
  • Nøkleby skole Lag1
  • Nøkleby skole Lag2
  • Nøkleby skole Lag3
  • Nøkleby skole Lag4
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag1
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag2

Åpen klasse barnetrinn (15 lag)

  • Trosvik skole Lag1
  • Rød skole – Onsøy Lag1
  • Rød skole – Onsøy Lag2
  • Rød skole – Onsøy Lag3
  • Rød skole – Onsøy Lag4
  • Råkollen skole Lag1
  • Årum skole Lag1
  • Hauge skole Lag1
  • Rød skole Kråkerøy Lag1
  • Floren skole Lag1
  • Floren skole Lag2
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag1
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag2
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag3

8. Trinn (42 lag)

  • Begby skole Lag1
  • Begby skole Lag2
  • Begby skole Lag3
  • Begby skole Lag4
  • Råde ungdomsskole Lag1
  • Råde ungdomsskole Lag2
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag1
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag2
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag3
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag4
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag5
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag6
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag7
  • Borge ungdomsskole Lag1
  • Borge ungdomsskole Lag2
  • Borge ungdomsskole Lag3
  • Borge ungdomsskole Lag4
  • Borge ungdomsskole Lag5
  • Borge ungdomsskole Lag6
  • Borge ungdomsskole Lag7
  • Borge ungdomsskole Lag8
  • Borge ungdomsskole Lag9
  • Borge ungdomsskole Lag10
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag1
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag2
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag3
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag4
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag5
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag6
  • Råkollen skole Lag1
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag1
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag2
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag3
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag4
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag5
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag6
  • Steinerskolen Lag1
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag1
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag2
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag3
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag4
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag1

9. Trinn (26 lag)

  • Begby skole Lag1
  • Begby skole Lag2
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag1
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag2
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag3
  • Haugeåsen ungdomsskole Lag4
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag1
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag2
  • Kråkerøy ungdomsskole Lag3
  • Borge ungdomsskole Lag1
  • Råkollen skole Lag1
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag1
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag2
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag3
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag4
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag5
  • Kvernhuset ungdomsskole Lag6
  • Borge ungdomsskole Lag1
  • Borge ungdomsskole Lag1
  • Begby skole Lag1
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag1
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag2
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag3
  • Gressvik ungdomsskole – Onsøy Lag4
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Cicignon barne- og ungdomsskole Lag1

Åpen klasse ungdomstrinn (4 lag)

  • Begby skole Lag1
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag1
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag2
  • Gudeberg barne- og ungdomsskole Lag3