Kontakt klubber

Her finner du kontaktinformasjonen til klubber som er registrert som TINE Fotballskoler, og de ansvarlige i hver enkelt klubb.

Er du arrangør av TINE Fotballskole og har spørsmål – ta kontakt med oss på tine.fotballskole@tine.no.
Skal du melde på barnet ditt på en TINE Fotballskole, tar du kontakt med din lokale TINE Fotballskole.

Se klubber i kart

Klubb

Kontaktperson

E-post

Telefon

Avaldsnes Svein Hegland svein@avaldsnes.no 95 08 80 20
Biri IL Morten Strandengen morten@strandengen.no 97 04 41 00
Borgen Idrettslag Sarpsborg Beatrice Hammerstad bea@borgen-il.no 91 58 78 15
Brønnøysund IL Arne Robert Hartvigsen arnrob01@online.no 48 14 12 36
Bygdø Monolitten IL Christopher Frigaard christopher@bmil.no 92 41 31 31
Bærum Sportsklubb Knut Nielsen knut.nielsen@altiboxmail.no 40 64 56 45
Bøler IF Marius Sigolsen fotball@bolerif.no 93 04 56 25
Clausenengen FK Jan Trygve Pedersen jan.trygve.pedersen@cfk.no 96 20 96 64
Driv IL Astrid Celius post@driv-il.no 90 06 88 34
Eidskog Fotball Terje Granheim terje@vilja-vekst.no 91 69 51 33
Farsund og Lista Idrettsklubb Hans Petter Hagen hph@glastad.no 90 17 21 52
Ferkingstad Idrettslag Bengt Førland fe-il@online.no 97 77 85 55
FK Mandalskameratene inge nilsen adm@mk.no 95 70 77 99
Flekkefjord Fotballklubb Erik Johnsen Espenes espenes82@gmail.com 48 04 47 39
Førde IL Fotball Per Øyvind Storevik per.oyvind.storevik@fordeidrettslag.no 91 81 95 43
FAABERG FOTBALL Henning Brendstuen sport@faabergfotball.no 40 09 84 80
Gui Sportsklubb Sven Christiansen svechris@online.no 90 62 07 74
Harestua IL Stine Snellingen stine@okons.no 95 77 27 13
Haugfoss IF Geir Formodalen post@haugfoss.no 97 05 44 04
Husøy & Foynland IF Børge Johan Breivik borge.breivik@hfif.no 93 05 39 90
I.L.Holeværingen Geir Ryan Aasekjær graasek@hotmail.com 41 47 41 13
IF Fløya Magne Ripman magne@floya.no 95 75 54 38
I L Giv Akt Siri Osestad post.givakt@gmail.com 90 91 08 25
IL Heming Stein Høgsve stein@heming.no 91 58 53 42
IL Hållingen Marte Kjøglum marte.kjoglum@gmail.com 99 77 83 11
IL Jutul Aimee Tverli kontor@jutul.net 40 87 05 38
IL ROS Stine Kommandantvold Haug adminfotball@ilros.no 40 33 05 26
Innstrandens il Kjell Harald Nilsen kjell.nilsen@iil.no 47 30 52 58
Isfjorden IL Linn Sørli oleoglinn@hotmail.com 41 72 20 76
Kolnes IL Bjørn Magne Ådnesen post@kolnesil.no 93 45 82 88
Kolstad Fotball Frode Haugen fahaug@online.no 91 81 60 07
Kolvereid IL Ayla Veronica Johansen aylaveronic2@hotmail.com 99 43 26 35
Konnerud IL Øystein Julsrud oystein@konnerud.no 91 80 88 59
Kopervik IL Sunniva Håland Thomsen dagligleder@kopervikidrettslag.no 45 07 24 72
Koppang Fotballklubb Tom Høivang hoivang@hotmail.com 91 60 82 96
Kragerø IF Fotball Bjørn Østland post@kragerofotball.no 93 63 40 73
Kvam IL Ole-Petter Brendstuen post@kvamil.no 90 77 89 99
Kvik Halden Lars Petter Brevig larspetter@kvikhalden.no 90 52 18 46
Langesund IF Bjørn-Einar Myhre oei-myhr@online.no 90 50 32 87
Langhus IL Fotball Svein Åge Haugen langhus.fotball@gmail.com 90 85 35 98
Leknes Fotballklubb Marianne Larsen post@leknesfk.no 48 14 61 54
Lier Idrettslag Megan Fjeld fotball@lieril.no 40 24 44 29
Lillehammer Fotballklubb Kim Solberg dagligleder@lillehammerfk.no 91 17 48 56
Lunner fotballklubb Tor Stein Brenna hussjef@lunnerfk.no 90 78 79 58
Nesbyen Idrettslag Helge Jensen helge@nesbyenil.no 90 83 75 56
Nesøya Idrettslag Erling Ola Fykse erling@nesoyail.no 97 54 70 47
Odds Ballklubb Anders Løkken anders@odd.no 99 39 53 80
Orstad Idrettslag Annette Aarsland Fotball@orstad.no 95 23 42 58
Ottestad IL Mari Nordtun post@ottestadil.no 97 17 31 06
Pors Fotball Kyrre Jansen Kyrre@porsfotball.no 90 88 47 08
Ramnes IF - Fotballgruppa Knut Svendsen knut.svendsen@ramnesif.no 91 78 01 40
Rapid Athene Moss Anita Nesselquist an@vbbl.no 90 94 53 62
Rindal IL Rune Løfald post@smatrolluka.no 97 68 28 20
Ringebu-Fåvang fotballklubb Sissel Brandstad s.brandstad@hotmail.com 99 64 16 60
Rustad IL - Fotball Vidar Larsen v.larsen@signex.no 99 56 47 24
Røa IL Cecilie Steensen cecilie@roail.no 93 05 03 06
Råde IL Leif Tore Alexandersen administrasjon.fotball@raadeil.no 90 62 09 58
Sandefjord Ballklubb Fred Haugland fotballskolen@ballklubben.no 94 86 69 39
Sarpsborg FK May-Britt Grønsholt mbg@sarpsborgfk.no 92 28 15 93
Sjåstad/Vestre Lier IL Anders Olafsen anders@easify.no 90 11 43 14
Ski IL Fotball Ragnhild Carlsen ragnhild@skifotball.no 92 29 59 77
Skjold IL John Inge Ulvøy post@skjoldil.no 52 77 73 00
SK Nord Eirik Rutledal post@sknord.no 92 29 82 81
SK Vard Haugesund Jørn Lilleng jorn@vard.no 90 13 60 75
Sola Fotballklubb Morten Wiik Larsen dagligleder@solafk.no 98 06 92 93
Sortland Idrettslag Tom-Erik Fuglevik regnskap@sortlandil.no 95 11 41 64
Sp. Kl. Træff Bjørnar Eltervåg post@traeff.no 41 58 83 03
Sparbu IL Bente Aune Bragstad fotballskole@sparbu.no 91 86 56 23
Stoppen SK Kristian Bye-Andersen kba@stoppensk.no 41 29 79 54
Storhamar Fotball Hans Petter Nyberg hanspetter@storhamarfotball.no 41 33 60 98
Søgne FK Gunnar Engebu post@sognefk.no 94 09 03 53
Teie IF fotball Monica L Olsen olsen.monicalouise@gmail.com 92 82 72 30
Tiller fotball Gro Merethe Nerland gmnerland@gmail.com 91 72 65 50
Tistedal Turn og Idrettsforening Jonas Th. Næss jonasn66@hotmail.com 92 24 61 58
Trøgstad Båstad FK Yvonne Sukken sukken@online.no 95 91 02 45
Tune Idrettslag Kent Jonas Trinborg kent@tunefotball.no 48 18 14 40
Vardeneset BK Morten Osaland dagligleder@vardeneset-bk.no 40 07 03 55
Vassøy Idrettlag Jan Erling Østerhus janerling@lyse.net 98 87 10 09
Vestre Akers SK Trond E. Eriksen sportssjef@vaker.no 90 75 59 70
Vind IL Ketil Gjerde ketil@vindil.no 94 34 90 80
Voll IL Helge Haugen post@vollil.no 95 55 28 52
VåganesFK Svein Arne Svilosen leder@vaaganesfk.no 48 25 31 16
Ølen IL Anne Elise Aarekol Kirketeig anneelise@sagi.no 97 08 49 59
Ørje IL Fotball Steinar Kolnes kolnes@gmail.com 47 23 78 67
Ørland Ballklubb Jan-Roar Saltvik jan.roar.saltvik@fotball.no 91 13 92 79
Ålgård fotballklubb Terje Tjetland leder@algard-fk.no 47 50 11 11
Åndalsnes IF Aksel Berget Skjølsvik aksel@andalsnesif.no 95 04 45 58