Mannlig meieriansatt ved tanker

Ansatte i TINE Partner Industri

Marit Wanvik Halvorsen

Direktør

Tlf: +47 97 50 25 93

E-mail: marit.wanvik@tine.no

 

 

Erik Lie

Erik Lie

Prosjektleder 

Tlf: +47 99 55 96 66

E-mail: erik.lie@tine.no

Steven Blikstad Løkkevik

Ansvarlig kundeutvikling og analyse

Tlf: +47 98412389

E-mail: 

Anja Streitlien

Anja Streitlien

Kunde- og markedskoordinator

Tlf: +47 93 89 57 15

E-mail: anja.streitlien@tine.no

Georg Mortensen

Georg Mortensen

KAM

Tlf: +47 91 18 70 72

E-mail: georg.e.mortensen@tine.no

Johan Lundstrøm

Kundekonsulent

Tlf: +47 40 73 99 25

E-mail: johan.lundstrom@tine.no

Lotte Conradsen

Lotte Conradsen

Produktsjef

Tlf: +47 90 05 83 46

E-mail: lotte.conradsen@tine.no

Anne Elisabeth Lie

Anne Elisabeth Lie

Prosjektleder

Tlf: +47 90 85 59 41

E-mail: anne.elisabeth@tine.no

Jon Nordbø

Jon Nordbø

Prosjektleder

Tlf: +47 98 23 48 35

E-mail: jon.nordbo@tine.no

Reidar Pettersen

Reidar Pettersen

KAM 

Tlf: +47 91 87 11 12

E-mail: reidar.pettersen@tine.no

Anders Østby

Anders Østby

KAM

Tlf: +47 90 05 21 72

E-mail: anders.ostby@tine.no

Joakim Rødsmoen

Joakim Rødsmoen

Salgskonsulent

Tlf: +47 41 41 39 94

E-mail: joakim.rodsmoen@tine.no